יש עקרון טבעי שנקרא מנטליזם כלומר הכל נוצר קודם כל במחשבה. חשבנו מה לצייר לקאבר של הפרק הבא איך אנחנו מעבירים את המסר הויזואלי של המלחמה על התודעה.כבר דיברנו בעבר על זה שאנחנו נמצאים בעיצומה של מלחמת עולם שלישית וזאת מלחמת מידע, שבה אין הפרדה בין צבאות לאזרחים. במלחמה הזאת כולם משתתפים.לפתע קפץ רעיון! ניאו מהסרט מטריקס מתחמק מהכדורים שאותם יורה אקדח השקרים! מה יותר מסמל את המלחמה נגד הממסד אם לא הרגע הזה.האמת חומקת מכל השקרים, היא חסינת כדורים, היא לא זקוקה למאמינים כדי להתקיים. האמת היא המציאות ללא הפרספקטיבה הסובייקטיבית שלנו היא פשוט שם. אמיתית. חזקה. נוכחת. מנצחת! תחקיר כאן חדשות: גל אוחובסקיQuarter to Africa - Fake News רבע לאפריקה - פייק ניוז מוזמנים להצטרף אלינויומנו של מתעורר – ערוץ הטלגרם של אלעדשומרת התדר – ערוץ הטלגרם של נעםnumaheartist@ - עמוד האינסטגרם של נעם - אומנות שבאה מהלב  Mitorerimpodcast@gmail.comמחכים לשמוע מכם, נעם ואלעד אתר WeAct.Live  פלטפורמה רב תחומית מרובת ענפים, המפגישה ומחברת בין אנשים, בין עולמות תוכן מגוונים בין יוזמות והגשמתן בפועל באנו לעשות יחד - חירות אמת אהבה - World Conspiracy - 9828

מתעוררים פרק 22 - מלחמת מידע | נעם פרידמן ואלעד נחשון

מתעוררים פרק 22 - מלחמת מידע | נעם פרידמן ואלעד נחשון

WeActLive Photo
WeActLive
2 months
513 Views
0 1
Category:
Description:
יש עקרון טבעי שנקרא מנטליזם כלומר הכל נוצר קודם כל במחשבה. חשבנו מה לצייר לקאבר של הפרק הבא איך אנחנו מעבירים את המסר הויזואלי של המלחמה על התודעה.
כבר דיברנו בעבר על זה שאנחנו נמצאים בעיצומה של מלחמת עולם שלישית וזאת מלחמת מידע, שבה אין הפרדה בין צבאות לאזרחים. במלחמה הזאת כולם משתתפים.
לפתע קפץ רעיון! ניאו מהסרט מטריקס מתחמק מהכדורים שאותם יורה אקדח השקרים! מה יותר מסמל את המלחמה נגד הממסד אם לא הרגע הזה.
האמת חומקת מכל השקרים, היא חסינת כדורים, היא לא זקוקה למאמינים כדי להתקיים. האמת היא המציאות ללא הפרספקטיבה הסובייקטיבית שלנו היא פשוט שם. אמיתית. חזקה. נוכחת. מנצחת!
 
 

מוזמנים להצטרף אלינו

"יומנו של מתעורר" – ערוץ הטלגרם של אלעד

"שומרת התדר" – ערוץ הטלגרם של נעם

numaheartist@ - עמוד האינסטגרם של נעם - אומנות שבאה מהלב  

Mitorerimpodcast@gmail.com

מחכים לשמוע מכם, 

נעם ואלעד

 

אתר WeAct.Live  פלטפורמה רב תחומית מרובת ענפים, המפגישה ומחברת בין אנשים, בין עולמות תוכן מגוונים בין יוזמות והגשמתן בפועל 

באנו לעשות יחד - חירות אמת אהבה

Comments:

Comment
Up Next Autoplay