מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד!בראשון-שני-שלישי אני ומשפחתי נהיה בפיקניק בכנרת.המדובר על ו-ז-ח בתשרי, 12-14 בספטמבר.הרעיון הוא לשלב ביחד: מים, מוסיקה, חירות, שירה, תפילה, שמחה, משפחות, משחקים, חדוות חיים, או אם תרצו להעלות את התדר באמצעות מוסיקה בקרבת אגם מים חיים, ובמימי הגוף שלנו.כל אחד יכול לבוא לפיקניק בכנרת. הכנרת של כולנו. המים של כולנו. ברגע שאדע באיזה חוף נהיה, אפרסם כדי שכל מי שרוצה גם לעשות פיקניק בכנרת, בצורה חופשית, יוכל לבוא ולהיות באזור.זה לא ארוע ואין פה ארגון. כל אחד יכול להביא איתו מים ומזון, כלי נגינה, לפיקניק עצמאי בכנרת.אם יש מוסיקאים ואחרים שאוהבים מים, מוסיקה, תפילה ושמחה, יכולים להגיע לא ? הזמינו מוסיקאים, חברים ומשפחה, להיות ביחד בשמחה.תזכרו - אתם רק הולכים לפיקניק בכנרת.זה עדיין חוקי לא? ..חחח.פשוט.חירות.⬅️ הצטרפות לערוץ שלי מעלים את התדרhttps://t.me/Raisingthefrequency⬅️ מעלים את התדר קבוצת צ'אטhttps://t.me/joinchat/lepW-SGhxHkxMTA0קרדיט לחלק מהתמונות - יניב מזרחי. butterfliespartyלשיר המקוריhttps://youtu.be/lBeNNjSkc1Q - General - 8640

פיקניק בכנרת 12-14 בספטמבר

פיקניק בכנרת 12-14 בספטמבר

3 חודשים
265 צפיות
0 1
קטגוריה:
תיאור:
מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד!
בראשון-שני-שלישי אני ומשפחתי נהיה בפיקניק בכנרת.
המדובר על ו-ז-ח בתשרי, 12-14 בספטמבר.
הרעיון הוא לשלב ביחד: מים, מוסיקה, חירות, שירה, תפילה, שמחה, משפחות, משחקים, חדוות חיים, או אם תרצו להעלות את התדר באמצעות מוסיקה בקרבת אגם מים חיים, ובמימי הגוף שלנו.
כל אחד יכול לבוא לפיקניק בכנרת.
הכנרת של כולנו. המים של כולנו.

ברגע שאדע באיזה חוף נהיה, אפרסם כדי שכל מי שרוצה גם לעשות פיקניק בכנרת, בצורה חופשית, יוכל לבוא ולהיות באזור.
זה לא ארוע ואין פה ארגון. כל אחד יכול להביא איתו מים ומזון, כלי נגינה, לפיקניק עצמאי בכנרת.

אם יש מוסיקאים ואחרים שאוהבים מים, מוסיקה, תפילה ושמחה, יכולים להגיע לא ? הזמינו מוסיקאים, חברים ומשפחה, להיות ביחד בשמחה.
תזכרו - אתם רק הולכים לפיקניק בכנרת.
זה עדיין חוקי לא? ..חחח.
פשוט.
חירות.

⬅️ הצטרפות לערוץ שלי מעלים את התדר
https://t.me/Raisingthefrequency

⬅️ מעלים את התדר קבוצת צ'אט
https://t.me/joinchat/lepW-SGhxHkxMTA0

קרדיט לחלק מהתמונות - יניב מזרחי. butterfliesparty

לשיר המקורי
https://youtu.be/lBeNNjSkc1Q

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית