האזינו היטב לדברי הוד מלכותה ימח שמה! מי שמתמצא בנבכי אג'נדה 21 של האום, כלומר, בענייני הסדר העולמי החדש, שישים לה היטב היטב לכל הניואנסים ולמה שאומרת המכשפה הלז מתחת לפני השטח, בין המילים המדוברות.עניין נוסף שחשוב שתדעו, שכל מה שאתם צופים בו במוניטורים השונים שלכם (אייפון, טלויזיה, ערוצים וירטואליים באינטרנט, רשתות חברתיות) - הכל נסוב סביב השיח הציבורי שנקבע בסדר היום של המאה ה-21 למניינם עי אליזבת, פיליפ בעלה והוותיקן. כל תכנית טלויזיה, סרט יוטיוב, פוסט בפייסבוק, ציוץ בטוויטר, מבזק בוואלה שאתם רואים, קוראים, שומעים, הוא נושא שמקדם את סדר היום של המאה ה-21 למניינם, קרי, אג'נדה 21, שהמדינה הציונית האהובה שלכם חתומה עליה ומועצת החוץ האמריקאית מביימת ומורידה לערוצים השונים לשדר. מי שלא מצליח להבין את זה, לא התחיל להבין מה המציאות בעולם ולא ידע לא מה נעשה איתו ולא ידע לשרוד. פשוטו כמשמעו.חשוב להבין שהיא מדברת על ממלכת בריטניה, אבל ממלכת בריטניה ביחד עם הותיקן שולטים בכל מדינות העולם, כך שכל המדינות החתומות על אג'נדה 21 של האום, כולל המדינה הציונית, כפופות אליה.בנאום קודם בשנת 1986 למניינם, עסק פיליפ במצבן של חיות הבר אמר:אני תוהה כיצד זה היה אם הייתי חוזר לחיים בגלגול הבא כחיית בר שמינה הידלדל במספרו ונמצאת בסכנת הכחדה. מה יהיו הרגשות שלה כלפי בני האדם שגידול האוכלוסיה שלהם מנע ממנה מקום לחיות בו... עלי להתוודות כי אני מתפתה לבקש להתגלגל בחזרה כסוג מסויים של וירוס קטלני - Agenda 21 - 7201

נאום מלכת בריטניה בפרלמנט לפני חודשיים - למתמצאים בתחום הסדר העולמי החדש

נאום מלכת בריטניה בפרלמנט לפני חודשיים - למתמצאים בתחום הסדר העולמי החדש

2 חודשים
75 צפיות
0 1
קטגוריה:
תיאור:

האזינו היטב לדברי "הוד מלכותה" ימח שמה! מי שמתמצא בנבכי אג'נדה 21 של האו"ם, כלומר, בענייני הסדר העולמי החדש, שישים לה היטב היטב לכל הניואנסים ולמה שאומרת המכשפה הלז מתחת לפני השטח, בין המילים המדוברות.
עניין נוסף שחשוב שתדעו, שכל מה שאתם צופים בו במוניטורים השונים שלכם (אייפון, טלויזיה, ערוצים וירטואליים באינטרנט, רשתות חברתיות) - הכל נסוב סביב השיח הציבורי שנקבע בסדר היום של המאה ה-21 למניינם ע"י אליזבת, פיליפ בעלה והוותיקן. כל תכנית טלויזיה, סרט יוטיוב, פוסט בפייסבוק, ציוץ בטוויטר, מבזק בוואלה שאתם רואים, קוראים, שומעים, הוא נושא שמקדם את סדר היום של המאה ה-21 למניינם, קרי, אג'נדה 21, שהמדינה הציונית האהובה שלכם חתומה עליה ומועצת החוץ האמריקאית מביימת ומורידה לערוצים השונים לשדר. מי שלא מצליח להבין את זה, לא התחיל להבין מה המציאות בעולם ולא ידע לא מה נעשה איתו ולא ידע לשרוד. פשוטו כמשמעו.

חשוב להבין שהיא מדברת על ממלכת בריטניה, אבל ממלכת בריטניה ביחד עם הותיקן שולטים בכל מדינות העולם, כך שכל המדינות החתומות על אג'נדה 21 של האו"ם, כולל המדינה הציונית, כפופות אליה.

בנאום קודם בשנת 1986 למניינם, עסק פיליפ במצבן של חיות הבר אמר:
"אני תוהה כיצד זה היה אם הייתי חוזר לחיים בגלגול הבא כחיית בר שמינה הידלדל במספרו ונמצאת בסכנת הכחדה. מה יהיו הרגשות שלה כלפי בני האדם שגידול האוכלוסיה שלהם מנע ממנה מקום לחיות בו... עלי להתוודות כי אני מתפתה לבקש להתגלגל בחזרה כסוג מסויים של וירוס קטלני"

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית