שי דנון מראיין את הרב דניאל עשור על נושא סדר עולמי חדש ולאן בהיסטוריה מתחברת האידאולוגיה שלו (תרבות מצריים העתיקה) הוא מסביר את השורשים האידאולוגיים של סדר עולמי, על הכפירה והמיסטיקה של האילומינטי והיכן החלו להתפתח, על התפקיד של עם ישראל בעולם וכיצד עם ישראל ותורת ישראל הם אלו שגוברים על הכפירה וכל גורמי הרשע.הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.מסתבר שאתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש. המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס ועוד.http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307 - General - 7134

שי דנון מראיין את הרב דניאל עשור - תרבות מצריים של ימינו

שי דנון מראיין את הרב דניאל עשור - תרבות מצריים של ימינו

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
2 חודשים
154 צפיות
0 1
קטגוריה:
תיאור:
שי דנון מראיין את הרב דניאל עשור על נושא סדר עולמי חדש ולאן בהיסטוריה מתחברת האידאולוגיה שלו (תרבות מצריים העתיקה) הוא מסביר את השורשים האידאולוגיים של סדר עולמי, על הכפירה והמיסטיקה של האילומינטי והיכן החלו להתפתח, על התפקיד של עם ישראל בעולם וכיצד עם ישראל ותורת ישראל הם אלו שגוברים על הכפירה וכל גורמי הרשע.

הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.
מסתבר שאתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.
מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש.
המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס ועוד.
http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית