בריאות מינית מהווה חלק בלתי נפרד מהבריאות הכללית שלנו: בעיות בתפקוד המיני (לגברים ולנשים כאחד) מעידה בדרך כלל על חוסר איזון גופני או רגשי שאינו מסתכם אך ורק בתחום המיני ולכן חשוב לאבחן בהקדם את שורש הבעיה ולטפל בה בהתאם.בפרק זה נעמיק בקשר המהותי שבין הרובד הפיזיולוגי לרגשי ונבין: כיצד ניתן למנוע בעיות בתפקוד המיני? מהם גורמי הסיכון הפיזיולוגיים והרגשיים שעלולים לפגוע בתפקוד המיני על פי הבריאות הטבעית ואילו כלי טיפול לא פולשניים (מעולם הרפואה והמיניות המודעת) ניתן לאמץ על מנת להחזיר את חיי המין שלנו למסלול מהנה ומספק - גופנית ורגשית?באולפן יתארחו דר צחי בן-ציון, פסיכיאטר וסקסולוג - מנהל המרפאה המינית בביהח סורוקה ואביגיל רות לב, מנחה למיניות מודעת ומנחת סדנאות להעצמה נשית. כן נשמע את סיפור ההחלמה מעורר ההשראה של לירון בל דרך שינוי אורחות חיים.אודות יאיר גת - יועץ לבריאות טבעית, מלווה בתהליכי הבראה ושינוי קוגניטיבי-התנהגותי ומנחה קבוצות טיפוליות https://www.pashutbari.co.il​מוזמנים ומוזמנות להוסיף בתגובות שאלות אליי ואל המומחים והאורחים שהתראיינו בתכנית (ניתן גם אליי באופן אנונימי בפרטי - סודיות מלאה מובטחת). בין שולחי השאלות יוגרל סשן ייעוץ טיפולי במתנה עם יאיר גת.***לדף הפייסבוק של יאיר גת - פשוט בריאhttps://www.facebook.com/pashut.bari​לאתר המרפאה של דר צחי בן-ציוןhttps://www.drbenzion.com/​לאתר של אביגיל רות לבhttps://www.avigayil-lev.com/​לדף הפייסבוק של לירון בלhttps://www.facebook.com/Lee.Bell3​***ערוץ התקשורת WeAct זקוק לעזרתכם!נרתמים ותומכים בהמשך השידורים העצמאיים - לבנייה ופיתוח האתר, אחסון החומרים ויצירת המשך התשתית לשידורים החיים.מוזמנים/ות לתרום מרוחב לבכם/ן: https://www.weact.live/websitedevcont...​ - General - 2233

בריאות שלמה עם יאיר גת: פרק 9 - בריאות מינית גופנית ורגשית

בריאות שלמה עם יאיר גת: פרק 9 - בריאות מינית גופנית ורגשית

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
9 חודשים
143 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:

בריאות מינית מהווה חלק בלתי נפרד מהבריאות הכללית שלנו: בעיות בתפקוד המיני (לגברים ולנשים כאחד) מעידה בדרך כלל על חוסר איזון גופני או רגשי שאינו מסתכם אך ורק בתחום המיני ולכן חשוב לאבחן בהקדם את שורש הבעיה ולטפל בה בהתאם.

בפרק זה נעמיק בקשר המהותי שבין הרובד הפיזיולוגי לרגשי ונבין: כיצד ניתן למנוע בעיות בתפקוד המיני? מהם גורמי הסיכון הפיזיולוגיים והרגשיים שעלולים לפגוע בתפקוד המיני על פי הבריאות הטבעית ואילו כלי טיפול לא פולשניים (מעולם הרפואה והמיניות המודעת) ניתן לאמץ על מנת להחזיר את חיי המין שלנו למסלול מהנה ומספק - גופנית ורגשית?

באולפן יתארחו ד"ר צחי בן-ציון, פסיכיאטר וסקסולוג - מנהל המרפאה המינית בביה"ח סורוקה ואביגיל רות לב, מנחה למיניות מודעת ומנחת סדנאות להעצמה נשית. כן נשמע את סיפור ההחלמה מעורר ההשראה של לירון בל דרך שינוי אורחות חיים.

אודות יאיר גת - יועץ לבריאות טבעית, מלווה בתהליכי הבראה ושינוי קוגניטיבי-התנהגותי ומנחה קבוצות טיפוליות https://www.pashutbari.co.il

מוזמנים ומוזמנות להוסיף בתגובות שאלות אליי ואל המומחים והאורחים שהתראיינו בתכנית (ניתן גם אליי באופן אנונימי בפרטי - סודיות מלאה מובטחת). בין שולחי השאלות יוגרל סשן ייעוץ טיפולי במתנה עם יאיר גת.

***

לדף הפייסבוק של יאיר גת - פשוט בריא

https://www.facebook.com/pashut.bari

לאתר המרפאה של ד"ר צחי בן-ציון

https://www.drbenzion.com/

לאתר של אביגיל רות לב

https://www.avigayil-lev.com/

לדף הפייסבוק של לירון בל

https://www.facebook.com/Lee.Bell3

***

ערוץ התקשורת WeAct זקוק לעזרתכם!

נרתמים ותומכים בהמשך השידורים העצמאיים - לבנייה ופיתוח האתר, אחסון החומרים ויצירת המשך התשתית לשידורים החיים.

מוזמנים/ות לתרום מרוחב לבכם/ן: https://www.weact.live/websitedevcont...

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית