דר קארי מאדי ‫אומרת שהיא ‫באופן אישי בדקה בקבוקונים רבים, ‫של החיסונים שנכפים ‫לתוך זרועותיהם של אנשים. והיא נחרדה ממה שהיא ראתה. ‫היא אומרת שהיא בכתה חזק יותר ‫ממה שהיא בכתה אי-פעם לפני כן, דר קארי מאדי מצטרפת לתוכנית של סטו פיטרס על מנת לחשוף את הממצאים המחרידים שגילתה.התוכן של בקבוקוני החיסונים נבדק תחת מיקרוסקופ אופטי מורכב לאחר שהונח על לוחית זכוכית לדגימה ‫שום דבר לא הוסף לתמיסה הזו, ‫שום דבר לא דולל, ‫שום רקמה אנושית לא הוספה ‫רק האור הלבן מהמיקרוסקופ. לאחר כשעתיים ‫החלו להופיע צבעים ‫אשר מעולם לטענתה לא ראתה דבר כזה, ‫לא היה שום תהליך כימי שהתרחש בכדי שהתגובה הזאת תקרה. אחרי שהיא חקרה והתייעצה עם מהנדסי ננו-טק ומהנדסים גנטיים הם אמרו לה שהדבר היחידי שיכול לגרום לתופעה הזאת להתרחש הוא אור לבן על ‫מוליך-על. לדבריה חומר שהוא מוליך-על יכול להיות ‫משהו כמו מערכת מחשוב הניתנת להזרקה. בנוסף על היא ראתה שהפריטים שהיו בלוחית הדגימה נעו לקצות הלוחית ‫ושם התרחשה הרכבה עצמית, ‫דברים גדלו.‫היה אובייקט או אורגניזם היא לא יודעת איך לקרוא לזה שאפילו הרים את עצמו מעל פני לוחית הדגימה ואפילו זה נראה ‫שהייתה לו מודעות עצמית ‫או יכולת לגדול או לזוז במרחב. לדבריה זה לא שום דבר שדומה למשהו שלימדו אותם בבית ספר לרפואה או משהו שקיים אצלה במעבדה. אנשים אחרים בתחום שהיא הראתה להם את זה לא ידעו מה זה. הדברים שראתה לא אמורים להיות בתוך זריקות שהם בשקר קוראים להם חיסונים. ‫אנשים באמת באמת באמת צריכים ‫לעצור ולחשוב על מה שקורה כעת. ‫וזה לא הגיוני ואם זה לא הגיוני אל תמהרו לקבל החלטה ‫שאתם עשויים להתחרט עליה.-דר קארי מאדימבחינתה זאת הוכחה שהם שמים ‫מערכת הפעלה בתוך אנשים. והכל מצביע על ‫נקודת הסיום המאוד מאיימת ‫שזאת היא תחילת ההתגלות ‫של הטרנס-הומניזם. או שזאת ההתחלה של היכולת ‫למעקב וריגול אחרי אנשים ‫ממש כמו שביל גייטס אמר ‫שהוא עושה כעת במערב אפריקה, החברות שלו עובדות עם מאסטרקארד ‫ו-Trust Stamp שהיא ‫תוכנית של בינה מלאכותית,‫ בודקים אותה על האנשים במערב אפריקה ‫עם הזריקות לקורונה שלהם, ‫נותנים להם תעודת זהות דיגיטלית. ‫הם יכולים לקבל את קרנות הכספים שלהם ‫רק על ידי תעודת הזהות הדיגיטלית ומאסטרקארד,‫ אין דרך אחרת, לא מזומן לא שום דבר. ‫וכל המסמכים והמידע הרפואי שלהם מורד לתוך הפורמט הדיגיטלי הזה בגוף שלהם. והם אמרו שאם זה כבר בתוך הגוף של האנשים אז הם ישתמשו בו ‫למעקב ולחיזוי שיטורי על האנשים של מערב אפריקה והם עושים זאת ממש כעת, ‫הם עושים את זה מאז יולי 2020. ברגע שהם ישכללו את זה הם יציגו את זה לכל המדינות המפותחות. ‫ואיך הם קוראים לזה? ‫כרטיס הבריאות שידוע גם ‫כדרכון חיסונים (תו ירוק).אנחנו יודעים שהאנשים האחראים ‫הם אינם אמינים בכלל, ‫הם שיקרו לנו פעמים רבות ‫והיצרנים שיקרו לנו פעמים רבות. ‫אז זה הזמן שבו אנו לא מוכנים ‫לקבל את זה יותר, ‫אנו לא מוכנים לקבל את ‫הסוג הזה של העריצות והדיכוי ‫אנחנו טובים יותר מזה, ‫אנחנו הילדים של אלוהים! - General - 9113

המעבדה הראשונה בארה"ב שבוחנת את בקבוקוני "החיסונים"  - ממצאים מחרידים נחשפו | ד"ר קארי מאדי on 03...

המעבדה הראשונה בארה"ב שבוחנת את בקבוקוני "החיסונים" - ממצאים מחרידים נחשפו | ד"ר קארי מאדי on 03...

Ubahartabachaim Photo
Ubahartabachaim
2 שבועות
387 צפיות
0 2
קטגוריה:
תיאור:
ד"ר קארי מאדי ‫אומרת שהיא ‫באופן אישי בדקה בקבוקונים רבים, ‫של החיסונים שנכפים ‫לתוך זרועותיהם של אנשים. והיא נחרדה ממה שהיא ראתה. ‫היא אומרת שהיא בכתה חזק יותר ‫ממה שהיא בכתה אי-פעם לפני כן, ד"ר קארי מאדי מצטרפת לתוכנית של סטו פיטרס על מנת לחשוף את הממצאים המחרידים שגילתה.

התוכן של בקבוקוני "החיסונים" נבדק תחת מיקרוסקופ אופטי מורכב לאחר שהונח על לוחית זכוכית לדגימה ‫שום דבר לא הוסף לתמיסה הזו, ‫שום דבר לא דולל, ‫שום רקמה אנושית לא הוספה ‫רק האור הלבן מהמיקרוסקופ. לאחר כשעתיים ‫החלו להופיע צבעים ‫אשר מעולם לטענתה לא ראתה דבר כזה, ‫לא היה שום תהליך כימי שהתרחש בכדי שהתגובה הזאת תקרה.

אחרי שהיא חקרה והתייעצה עם מהנדסי ננו-טק ומהנדסים גנטיים הם אמרו לה שהדבר היחידי שיכול לגרום לתופעה הזאת להתרחש הוא אור לבן על ‫מוליך-על. לדבריה חומר שהוא מוליך-על יכול להיות ‫משהו כמו מערכת מחשוב הניתנת להזרקה. בנוסף על היא ראתה שהפריטים שהיו בלוחית הדגימה נעו לקצות הלוחית ‫ושם התרחשה הרכבה עצמית, ‫דברים גדלו.

‫היה אובייקט או אורגניזם היא לא יודעת איך לקרוא לזה שאפילו הרים את עצמו מעל פני לוחית הדגימה ואפילו זה נראה ‫שהייתה לו מודעות עצמית ‫או יכולת לגדול או לזוז במרחב. לדבריה זה לא שום דבר שדומה למשהו שלימדו אותם בבית ספר לרפואה או משהו שקיים אצלה במעבדה. אנשים אחרים בתחום שהיא הראתה להם את זה לא ידעו מה זה. הדברים שראתה לא אמורים להיות בתוך זריקות שהם בשקר קוראים להם חיסונים."‫אנשים באמת באמת באמת צריכים ‫לעצור ולחשוב על מה שקורה כעת. ‫וזה לא הגיוני ואם זה לא הגיוני אל תמהרו לקבל החלטה ‫שאתם עשויים להתחרט עליה."
-ד"ר קארי מאדי

מבחינתה זאת הוכחה שהם שמים ‫מערכת הפעלה בתוך אנשים. והכל מצביע על ‫נקודת הסיום המאוד מאיימת ‫שזאת היא תחילת ההתגלות ‫של הטרנס-הומניזם. או שזאת ההתחלה של היכולת ‫למעקב וריגול אחרי אנשים ‫ממש כמו שביל גייטס אמר ‫שהוא עושה כעת במערב אפריקה, החברות שלו עובדות עם מאסטרקארד ‫ו-"Trust Stamp" שהיא ‫תוכנית של בינה מלאכותית,‫ בודקים אותה על האנשים במערב אפריקה ‫עם הזריקות לקורונה שלהם, ‫נותנים להם תעודת זהות דיגיטלית. ‫הם יכולים לקבל את קרנות הכספים שלהם ‫רק על ידי תעודת הזהות הדיגיטלית ומאסטרקארד,‫ אין דרך אחרת, לא מזומן לא שום דבר. ‫וכל המסמכים והמידע הרפואי שלהם מורד לתוך הפורמט הדיגיטלי הזה בגוף שלהם. והם אמרו שאם זה כבר בתוך הגוף של האנשים אז הם ישתמשו בו ‫למעקב ולחיזוי שיטורי על האנשים של מערב אפריקה והם עושים זאת ממש כעת, ‫הם עושים את זה מאז יולי 2020. ברגע שהם ישכללו את זה הם יציגו את זה לכל המדינות המפותחות. ‫ואיך הם קוראים לזה? ‫"כרטיס הבריאות" שידוע גם ‫כדרכון חיסונים (תו ירוק).

אנחנו יודעים שהאנשים האחראים ‫הם אינם אמינים בכלל, ‫הם שיקרו לנו פעמים רבות ‫והיצרנים שיקרו לנו פעמים רבות. ‫אז זה הזמן שבו אנו לא מוכנים ‫לקבל את זה יותר, ‫אנו לא מוכנים לקבל את ‫הסוג הזה של העריצות והדיכוי ‫אנחנו טובים יותר מזה, ‫אנחנו הילדים של אלוהים!

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית