תלמה זה מערכת של לימודים פרקטיים של מאגיה.עיקרי המפתחים של התלמה הוא אליסטר קראולי. המסר הראשי של תלמה זה: עשה מה שאתה רוצה יהיה כל החוק, זה משפט שנוטה לאי הבנה ונלקח מההקשר.אם משתמשים בזה כמו שצריך זה מתייחס לרצון האמיתי, שמייצג את המטרה האמיתית והדרך החיים, שקיים בהרמוניה עם הרצון של הייקום, רצון הבורא. דרך התלמה הוא רצון אמיתי שמתייחס לעבודה נהדרת של האמת. אמת, אהבה וחרות. אם אתה מחפש לעשות משהו אחר, כל פעולה שהיא לא בהרמוניה עם הרצון האמיתי, זה יפעל במפריע בחיים של האחד. העיקרון של התלמה: עשה מה שאתה רוצה יהיה כל החוק, חייב להזכר כהקשר לאהבה זה החוק, אהבה תחת הרצון. זה אומר שכל פעולה על ידי האדם חייבת להתבצע עם אהבה (תודעה גבוהה), כתשתית שלה, אלא אם זה לא מתקיים, המוצר של הרצון יהיה כאוטי. רק פעולה על בסיס אהבה ובהרמוניה עם המוסר וחוקי הטבע יכולה להביא סדר, גם בחיינו האישיים וגם בחברה כולה.קראולי ביטא: מאגיה זה מדע ואומנות של השפעה על התרחשות השינוי בהתאם לרצון.רצון הבריאה. זה באמת מה שמפריד בין כישוף למאגיה, זה רצון שמונע על ידי אגו.לתרומות דרך ביט למספר 0507129838למידע נוסף על השירותים והתרומות דרך פייפל באתר שלנו:http://stevenmager.com/donations/dona...אתר האינטרנט הראשי:http://stevenmager.com/live 528:https://live.ahava528.com/channel/Cen...מרכז לחקר האמת- Center For The Study Of Truth : קבוצת טלגרםhttps://t.me/TruthStudyCenterChat1https://t.me/TruthStudyCenter מרכז לחקר האמת- Center For The Study Of Truth :קבוצת פייסבוקhttps://www.facebook.com/groups/85940...Email:magerdogcenter@gmail.com - General - 8925

מה ההבדל בין מאגיה לכישוף

מה ההבדל בין מאגיה לכישוף

3 שבועות
70 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
תלמה זה מערכת של לימודים פרקטיים של מאגיה.
עיקרי המפתחים של התלמה הוא אליסטר קראולי.
המסר הראשי של תלמה זה: עשה מה שאתה רוצה יהיה כל החוק, זה משפט שנוטה לאי הבנה ונלקח מההקשר.
אם משתמשים בזה כמו שצריך זה מתייחס לרצון האמיתי, שמייצג את המטרה האמיתית והדרך החיים, שקיים בהרמוניה עם הרצון של הייקום, רצון הבורא.
דרך התלמה הוא רצון אמיתי שמתייחס לעבודה נהדרת של האמת. אמת, אהבה וחרות.
אם אתה מחפש לעשות משהו אחר, כל פעולה שהיא לא בהרמוניה עם הרצון האמיתי, זה יפעל במפריע בחיים של האחד. העיקרון של התלמה: עשה מה שאתה רוצה יהיה כל החוק, חייב להזכר כהקשר לאהבה זה החוק, אהבה תחת הרצון. זה אומר שכל פעולה על ידי האדם חייבת להתבצע עם אהבה (תודעה גבוהה), כתשתית שלה, אלא אם זה לא מתקיים, המוצר של הרצון יהיה כאוטי. רק פעולה על בסיס אהבה ובהרמוניה עם המוסר וחוקי הטבע יכולה להביא סדר, גם בחיינו האישיים וגם בחברה כולה.
קראולי ביטא": מאגיה זה מדע ואומנות של השפעה על התרחשות השינוי בהתאם לרצון.
רצון הבריאה. זה באמת מה שמפריד בין כישוף למאגיה, זה רצון שמונע על ידי אגו.

לתרומות דרך ביט למספר 0507129838

למידע נוסף על השירותים והתרומות דרך פייפל באתר שלנו:

http://stevenmager.com/donations/dona...

אתר האינטרנט הראשי:

http://stevenmager.com/

live 528:

https://live.ahava528.com/channel/Cen...

מרכז לחקר האמת- Center For The Study Of Truth : קבוצת טלגרם

https://t.me/TruthStudyCenterChat1

https://t.me/TruthStudyCenter

מרכז לחקר האמת- Center For The Study Of Truth :קבוצת פייסבוק

https://www.facebook.com/groups/85940...

Email:

magerdogcenter@gmail.com

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית