מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד!ברביעי-חמישי-שישי אני ומשפחתי נהיה בפיקניק בכנרת.המדובר על כד-כה-כו באלול, 1-2-3 בספטמבר.הרעיון הוא לשלב ביחד: מים, מוסיקה, חירות, שירה, תפילה, שמחה, משפחות, משחקים, חדוות חיים, או אם תרצו להעלות את התדר באמצעות מוסיקה בקרבת אגם מים חיים, ובמימי הגוף שלנו.כל אחד יכול לבוא לפיקניק בכנרת. הכנרת של כולנו. המים של כולנו. ברגע שאדע באיזה חוף נהיה, אפרסם כדי שכל מי שרוצה גם לעשות פיקניק בכנרת, בצורה חופשית, יוכל לבוא ולהיות באזור.זה לא ארוע ואין פה ארגון. כל אחד יכול להביא איתו מים ומזון, כלי נגינה, לפיקניק עצמאי בכנרת.אני פשוט אומר לכם שאהיה בכנרת בימים האלו.אם יש מוסיקאים ואחרים שאוהבים מים, מוסיקה, תפילה ושמחה, יכולים להגיע לא ? הזמינו מוסיקאים, חברים ומשפחה, להיות ביחד בשמחה.תזכרו - אתם רק הולכים לפיקניק בכנרת.זה עדיין חוקי לא? ..חחח.פשוט.חירות.קרדיט לחלק מהתמונות - יניב מזרחי. butterfliespartyקרדיט: Music - Create an 3D PHOTO ANIMATION Using 2D PHOTO Inside of Adobe After Effectsהברית שנכרתה עמנו במתן התורה היא יסוד אחדותנולפני שלושת-אלפים שלוש-מאות ועשרים ואחת שנים, בראש-חודש סיוון, קרה דבר נדיר בעם היהודי – העם כולו התאחד. כשחנה עם-ישראל לרגלי הר-סיני, לקראת קבלת התורה, התורה מתארת זאת במילים: ויבואו מדבר סיני ויחנו במדבר, ויחן שם ישראל נגד ההר. 'ויחן' – לשון יחיד. חזל מפרשים, שזו הייתה הפעם היחידה שהעם כולו התלכדכאיש אחד בלב אחד - General - 8343

פיקניק בכנרת 1-2-3 בספטמבר

פיקניק בכנרת 1-2-3 בספטמבר

3 שבועות
136 צפיות
0 1
קטגוריה:
תיאור:

מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד!
ברביעי-חמישי-שישי אני ומשפחתי נהיה בפיקניק בכנרת.
המדובר על כ"ד-כ"ה-כ"ו באלול, 1-2-3 בספטמבר.
הרעיון הוא לשלב ביחד: מים, מוסיקה, חירות, שירה, תפילה, שמחה, משפחות, משחקים, חדוות חיים, או אם תרצו להעלות את התדר באמצעות מוסיקה בקרבת אגם מים חיים, ובמימי הגוף שלנו.
כל אחד יכול לבוא לפיקניק בכנרת.
הכנרת של כולנו. המים של כולנו.

ברגע שאדע באיזה חוף נהיה, אפרסם כדי שכל מי שרוצה גם לעשות פיקניק בכנרת, בצורה חופשית, יוכל לבוא ולהיות באזור.
זה לא ארוע ואין פה ארגון. כל אחד יכול להביא איתו מים ומזון, כלי נגינה, לפיקניק עצמאי בכנרת.
אני פשוט אומר לכם שאהיה בכנרת בימים האלו.
אם יש מוסיקאים ואחרים שאוהבים מים, מוסיקה, תפילה ושמחה, יכולים להגיע לא ? הזמינו מוסיקאים, חברים ומשפחה, להיות ביחד בשמחה.
תזכרו - אתם רק הולכים לפיקניק בכנרת.
זה עדיין חוקי לא? ..חחח.
פשוט.
חירות.

קרדיט לחלק מהתמונות - יניב מזרחי. butterfliesparty

קרדיט: Music - Create an 3D PHOTO ANIMATION Using 2D PHOTO Inside of Adobe After Effects

הברית שנכרתה עמנו במתן התורה היא יסוד אחדותנו
לפני שלושת-אלפים שלוש-מאות ועשרים ואחת שנים, בראש-חודש סיוון, קרה דבר נדיר בעם היהודי – העם כולו התאחד. כשחנה עם-ישראל לרגלי הר-סיני, לקראת קבלת התורה, התורה מתארת זאת במילים:
"ויבואו מדבר סיני ויחנו במדבר, ויחן שם ישראל נגד ההר". 'ויחן' – לשון יחיד.
חז"ל מפרשים, שזו הייתה הפעם היחידה שהעם כולו התלכד
"כאיש אחד בלב אחד"

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית