האם המשטר מפעיל טרוריסטים ששורפים את היערות כדי ליצור ״משבר אקלים״ מזוייף, ובעזרתו לקדם את מדינת המשטרה העולמית?ביל גייטס ״התנבא״ לאחרונה בספר חדש שהוציא שהמשבר הבא יהיה ״משבר אקלימי״. אבל ביל גייטס אינו נביא. אז מאיפה הוא יודע? האם הוא פשוט חושף בפנינו את התכניות הבאות שלו ושל חבריו המרושעים?מי באמת שורף את היערות?מקבץ סרטונים שיוכיח לכם שאלה הצתות זדוניות ומכוונות. קצין המודיעין ויליאם קופר חשף את השיטה שלהם ליצור אסון על מנת להשתמש בו כדי לכפות ולרמוס את החירות. רוצים להיזכר בדבריו של קופר? הכנסו ללינק כאן:https://youtu.be/R1TQouMtWZw לערוץ הטלגרם שלנו:https://t.me/joinchat/V-SkM-_EALBNPp0wלקבוצת ווטס אפ שקטה:https://chat.whatsapp.com/DaBuMCvvlHfLAWdMtClFQsלעדויות על נפגעי הזריקות - מתעדכן מידי יום:https://t.me/joinchat/ISkhSzIx9ppjMGRk - World Conspiracy - 8253

האם המשטר מפעיל טרוריסטים ששורפים את היערות כדי ליצור ״משבר אקלים״ מזוייף, ובעזרתו לקדם את מדינת המשטר...

האם המשטר מפעיל טרוריסטים ששורפים את היערות כדי ליצור ״משבר אקלים״ מזוייף, ובעזרתו לקדם את מדינת המשטר...

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
172 צפיות
0 4
קטגוריה:
תיאור:

 

האם המשטר מפעיל טרוריסטים ששורפים את היערות כדי ליצור ״משבר אקלים״ מזוייף, ובעזרתו לקדם את מדינת המשטרה העולמית?

ביל גייטס ״התנבא״ לאחרונה בספר חדש שהוציא שהמשבר הבא יהיה ״משבר אקלימי״. אבל ביל גייטס אינו נביא. אז מאיפה הוא יודע? האם הוא פשוט חושף בפנינו את התכניות הבאות שלו ושל חבריו המרושעים?

מי באמת שורף את היערות?

מקבץ סרטונים שיוכיח לכם שאלה הצתות זדוניות ומכוונות. קצין המודיעין ויליאם קופר חשף את השיטה שלהם ליצור אסון על מנת להשתמש בו כדי לכפות ולרמוס את החירות. רוצים להיזכר בדבריו של קופר? הכנסו ללינק כאן:

https://youtu.be/R1TQouMtWZw

 

לערוץ הטלגרם שלנו:

https://t.me/joinchat/V-SkM-_EALBNPp0w

לקבוצת ווטס אפ שקטה:

https://chat.whatsapp.com/DaBuMCvvlHfLAWdMtClFQs

לעדויות על נפגעי הזריקות - מתעדכן מידי יום:

https://t.me/joinchat/ISkhSzIx9ppjMGRk

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית