האג'נדה של לבן הארמי ועשיו בימינו אנו והקשר שלהם לחיסון נגד הקורונההאם כדאי להקשיב להם? האם להקשיב לפסקים של גדולי ישראל (או נכון לעכשיו - לפייק פסקים שמפיצים בכל המדיה?)האם יחשפו את גדולי ישראל לאמת של החיסונים?האם חמושים יעלו בני ישראל הפעם?אין הדבר תלוי אלא בתשובה הערה חשובהשל הרב דניאל עשורזכרו ימות עולם בינו שנות דור ודור כדאי מאוד להפיק לקחים מהעבר. חברת פייזר גרמה לנזקים גדולים באפריקה וברחבי העולם בעקבות החיסונים שלה. החברה נתבעה על סך של 3.2 מיליארד דולר. פייזר הפסידה בתביעה!גם אז פייזר טענה ל95 % הצלחה. זה לא חשוב שהחברה מייצרת חיסונים. השאלה אם החברה נכשלה במשימתה בעבר. התשובה היא כן!כאשר חברת פייזר נתונה תחת משרד הבריאות העולמי שאג'נדת האומות המאוחדות 21 ו2030 הן נר לרגליה, אין ספק שלא כדאי לדון אותם לכף זכות. אין להם את הקרדיט או את השקפת העולם הראויה. בואו את דברי השר אוחנה שר המשפטים לשעבר בפרשת ילדי תימן. הוא טען בפני הציבור ש80% תמותה אינם רשלנות רפואית אלא כוונת זדון. כאשר התנאים שבהם טיפלו בילדי תימן היו בתנאי קיפאון. עוד טען שאם אין באפשרותנו להחזיר להורים את ילדיהם שלפחות ניתן להם את האמת.גם בנושא הנידון לפחות נאמר את האמת אם לא נוכל למנוע אסון מכלל הציבור. לבד מכך - אין בישראל רק 6 מיליון אזרחים - אנו כמעט 7.5 מיליון ולגבי החישוב אין להאמין לחברת פייזר שפרסמה שיש להם 95% הצלחה. - General - 7169

הרב דניאל עשור - האם יעלו בני ישראל חמושים ממצרים (רק חמישית אחוז או 1/50)? בקשר לחיסוני הקורונה

הרב דניאל עשור - האם יעלו בני ישראל חמושים ממצרים (רק חמישית אחוז או 1/50)? בקשר לחיסוני הקורונה

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
3 שבועות
3 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
האג'נדה של לבן הארמי ועשיו בימינו אנו והקשר שלהם לחיסון נגד הקורונה
האם כדאי להקשיב להם?
האם להקשיב לפסקים של גדולי ישראל (או נכון לעכשיו - לפייק פסקים שמפיצים בכל המדיה?)
האם יחשפו את גדולי ישראל לאמת של החיסונים?
האם חמושים יעלו בני ישראל הפעם?
אין הדבר תלוי אלא בתשובה

הערה חשובהשל הרב דניאל עשור
זכרו ימות עולם בינו שנות דור ודור כדאי מאוד להפיק לקחים מהעבר. חברת פייזר גרמה לנזקים גדולים באפריקה וברחבי העולם בעקבות החיסונים שלה. החברה נתבעה על סך של 3.2 מיליארד דולר. פייזר הפסידה בתביעה!
גם אז פייזר טענה ל95 % הצלחה.
זה לא חשוב שהחברה מייצרת חיסונים. השאלה אם החברה נכשלה במשימתה בעבר. התשובה היא כן!
כאשר חברת פייזר נתונה תחת משרד הבריאות העולמי שאג'נדת האומות המאוחדות 21 ו2030 הן נר לרגליה, אין ספק שלא כדאי לדון אותם לכף זכות. אין להם את הקרדיט או את השקפת העולם הראויה. בואו את דברי השר אוחנה שר המשפטים לשעבר בפרשת ילדי תימן. הוא טען בפני הציבור ש80% תמותה אינם רשלנות רפואית אלא כוונת זדון. כאשר התנאים שבהם טיפלו בילדי תימן היו בתנאי קיפאון. עוד טען שאם אין באפשרותנו להחזיר להורים את ילדיהם שלפחות ניתן להם את האמת.
גם בנושא הנידון לפחות נאמר את האמת אם לא נוכל למנוע אסון מכלל הציבור. לבד מכך - אין בישראל רק 6 מיליון אזרחים - אנו כמעט 7.5 מיליון ולגבי החישוב אין להאמין לחברת פייזר שפרסמה שיש להם 95% הצלחה.

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית