ברוכים הבאים לערוץ של הרב דניאל עשור!הערוץ הוקם למטרת הפצת האמת בעולם ולזיכוי הרבים.תחומי העניין הם:קבלה, יהדות, נצרות פרוטסטנטית, ועוד בנושאים של חקר דתות.אחרי שהרב דניאל עשור עבר מסע שלם של חקר אחר האמת, הרב התגורר בארהב במשך תקופה ונישא לגויה והתבולל בזמנו. אחרי שחקר את כל עולם הנצרות מקרוב והמשיך וחקר המון דתות אחרות, וביניהם גם כתות דתיות מסתוריות. חזר בו הרב והתוודה שהיהדות היא דת האמת.היום אחרי עשרות שנים של מחקר מעמיק יותר בנושא הדתות בעולם, הרב מעוניין לחלוק את הידע שלו ולשתף את מה שהוא יודע, ולמד במשך עשרות שנים לעם למטרת זיכוי הרבים._______________________________________________________________הערוץ הוקם בשנת 2013 ובשנת 2020 אחרי פרוץ מגפת הקורונה התחיל הרב במסע של הפצת האמת לעם והועלו עוד המון סרטוני ערך כדי להוציא את האמת לאור.________________________________________________________מי שמעוניין להיות חלק בארגון שלנו ולעזור לנו להפיץ את האור הזה בעולם, ניתן לעזור בתרומה בכל סכום שיתבקש עמ לתחזק את הערוץ ולגדול כמה שיותר ולהפיץ את המידע הזה ליותר ויותר אנשים בעולם.לתרומה היכנסו לקישור הזה: - General - 7165RavDanielAsore

הרב דניאל עשור סרטון התעוררות לעם ישראל שנמצאים במצב חירום

הרב דניאל עשור סרטון התעוררות לעם ישראל שנמצאים במצב חירום

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
5 חודשים
39 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
ברוכים הבאים לערוץ של הרב דניאל עשור!
הערוץ הוקם למטרת הפצת האמת בעולם ולזיכוי הרבים.
תחומי העניין הם:
קבלה, יהדות, נצרות פרוטסטנטית, ועוד בנושאים של חקר דתות.
אחרי שהרב דניאל עשור עבר מסע שלם של חקר אחר האמת, הרב התגורר בארה"ב במשך תקופה ונישא לגויה והתבולל בזמנו. אחרי שחקר את כל עולם הנצרות מקרוב והמשיך וחקר המון דתות אחרות, וביניהם גם כתות דתיות מסתוריות. חזר בו הרב והתוודה שהיהדות היא דת האמת.
היום אחרי עשרות שנים של מחקר מעמיק יותר בנושא הדתות בעולם, הרב מעוניין לחלוק את הידע שלו ולשתף את מה שהוא יודע, ולמד במשך עשרות שנים לעם למטרת זיכוי הרבים.
_______________________________________________________________

הערוץ הוקם בשנת 2013 ובשנת 2020 אחרי פרוץ מגפת הקורונה התחיל הרב במסע של הפצת האמת לעם והועלו עוד המון סרטוני ערך כדי להוציא את האמת לאור.
________________________________________________________
מי שמעוניין להיות חלק בארגון שלנו ולעזור לנו להפיץ את האור הזה בעולם, ניתן לעזור בתרומה בכל סכום שיתבקש ע"מ לתחזק את הערוץ ולגדול כמה שיותר ולהפיץ את המידע הזה ליותר ויותר אנשים בעולם.
לתרומה היכנסו לקישור הזה:

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית