הסברים מסודרים על וירוס הקורונה ועל החיסונים שמכינים לנו._______________________________________________________________מהי המדיניות של השלטונות? מה מניע אותם, מהי האג'נדה שלהם? מהיכן מגיעות ההוראות וההנחיות לגבי האוכלוסייה במשבר הקורונה? מהם היעדים של האג'נדות שמפעיל האום במשבר הקורונה? מה זה קורונה באמת? למה יש פייק ניוז ותרמית תקשורתית ועידוד לקביעת מוות בשל קורונה? מה זה g5? מה הקשר בין g5 לקורונה? למה מתקינים לדים של תאורה ברחובות בערים (בעיקר בערים החרדיות)? מה הקשר בין הלדים האלו לטכנולוגית g5 ההרסנית והקטלנית?מי זה ביל גייטס? למה הוא מצהיר על כוונתו בדילול אוכלוסיית העולם בלי להתבייש ומי הם אנשי ארגון הבריאות העולמי אותו הוא מנהל ולו הוא מכתיב? מדוע מפחידים את הציבור ומגבירים חששות? מדוע כופים עליו חוקים בלתי אפשריים של הרחקה ומסכות? מדוע יש הגברת אכיפה? מדוע מבלבלים את הציבור במסרים הפוכים? האם השלטון באמת מחפש את טובת הציבור? מדוע יש חוקי חירום מזעזעים הפוגעים בפרט ובזכויות הבסיסיות - בידוד כפוי, קנסות, אכיפה מוגזמת ואלימה מאוד, אפליות כלפי החרדים וכו'?הרב עשור פונה גם למי שמפיץ את הידיעות בבקשה לעורר את עם ישראל בכיוון הנכון - עם ישראל אנחנו לא הריבון - הריבון הוא בורא עולם. הזעקה צריכה להיות מכוונת כלפי בורא עולם ולא דרך הפגנות אלימות שעלולות לשרת את כוחות הרשע שישמחו שתהיה כאן אנרכיה.________________________________________________________כל המידע בערוץ הזה מוגש לציבור הרחב בהתנדבות - החל מהרצאותיו של הרב ועד לעורכים למיניהם ואנחנו עובדים עם ציוד שלא מאפשר לנו להעלות את הסרטונים החשובים האלו בצורה נגישה לכולם.מי שמעוניין להיות חלק בארגון שלנו ולעזור לנו להפיץ את האור הזה בעולם, ניתן לעזור בתרומה בכל סכום שיתבקש עמ לתחזק את הערוץ ולגדול כמה שיותר ולהפיץ את המידע הזה ליותר ויותר אנשים בעולם.לתרומה היכנסו לקישור הזה: - General - 7151

הרב דניאל עשור | מסר חשוב לכולם - הגיע הזמן להתעורר מהתרדמת - אנחנו בצרה גדולה מאוד!!!

הרב דניאל עשור | מסר חשוב לכולם - הגיע הזמן להתעורר מהתרדמת - אנחנו בצרה גדולה מאוד!!!

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
3 שבועות
9 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
הסברים מסודרים על וירוס הקורונה ועל החיסונים שמכינים לנו.
_______________________________________________________________

מהי המדיניות של השלטונות? מה מניע אותם, מהי האג'נדה שלהם? מהיכן מגיעות ההוראות וההנחיות לגבי האוכלוסייה במשבר הקורונה? מהם היעדים של האג'נדות שמפעיל האום במשבר הקורונה? מה זה קורונה באמת? למה יש פייק ניוז ותרמית תקשורתית ועידוד לקביעת מוות בשל קורונה? מה זה g5? מה הקשר בין g5 לקורונה? למה מתקינים לדים של תאורה ברחובות בערים (בעיקר בערים החרדיות)? מה הקשר בין הלדים האלו לטכנולוגית g5 ההרסנית והקטלנית?
מי זה ביל גייטס? למה הוא מצהיר על כוונתו בדילול אוכלוסיית העולם בלי להתבייש ומי הם אנשי ארגון הבריאות העולמי אותו הוא מנהל ולו הוא מכתיב? מדוע מפחידים את הציבור ומגבירים חששות? מדוע כופים עליו חוקים בלתי אפשריים של הרחקה ומסכות? מדוע יש הגברת אכיפה? מדוע מבלבלים את הציבור במסרים הפוכים? האם השלטון באמת מחפש את טובת הציבור?

מדוע יש חוקי חירום מזעזעים הפוגעים בפרט ובזכויות הבסיסיות - בידוד כפוי, קנסות, אכיפה מוגזמת ואלימה מאוד, אפליות כלפי החרדים וכו'?

הרב עשור פונה גם למי שמפיץ את הידיעות בבקשה לעורר את עם ישראל בכיוון הנכון - עם ישראל אנחנו לא הריבון - הריבון הוא בורא עולם. הזעקה צריכה להיות מכוונת כלפי בורא עולם ולא דרך הפגנות אלימות שעלולות לשרת את כוחות הרשע שישמחו שתהיה כאן אנרכיה.

________________________________________________________
כל המידע בערוץ הזה מוגש לציבור הרחב בהתנדבות - החל מהרצאותיו של הרב ועד לעורכים למיניהם ואנחנו עובדים עם ציוד שלא מאפשר לנו להעלות את הסרטונים החשובים האלו בצורה נגישה לכולם.

מי שמעוניין להיות חלק בארגון שלנו ולעזור לנו להפיץ את האור הזה בעולם, ניתן לעזור בתרומה בכל סכום שיתבקש ע"מ לתחזק את הערוץ ולגדול כמה שיותר ולהפיץ את המידע הזה ליותר ויותר אנשים בעולם.
לתרומה היכנסו לקישור הזה:

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית