במסגרת סדרת הרצאות שמסבירות ביסודיות את היסודות הרעועים של הברית החדשה ושל הנצרות נעלה פה את הטענות החלשות של הברית החלשה וכיצד כל אוונגליון טוען הפוך מקודמיו, או כיצד הטענות שלהם אינן מסתדרות עם פסוקי התנך או עם ההיגיון האנושי בשום אופן. צפו והחליטו בעצמכם.והפעם: כיצד האוונגליונים סותרים את עצמם בניסיון להוכיח שישו הוא מבית דוד, כיצד הייחוס של ישו לדוד לא קיים בשום אופן מתוך האוונגליונים עצמם. לא דרך האבא המאמץ שהוא לא באמת האבא של ישו, לא דרך האימא שלו שלא יכולה לקבוע את הייחוס שלו לפי היהדות, ולא לפי רוח הקוטג' שאינה מיוחסת לבית דוד..._______________________________________________________________אנו שוב קוראים למאמיני ישו לקיים את המלצתו של האלוהים שלהם ולשתות רעל נחשים ממית (הוא הבטיח למאמיניו שלא יינזקו ואנו רוצים לראות את הבטחת האלוהים שלהם וכיצד היא מתגשמת), או שיחזרו בתשובה שלמה ליהדותם (מיעוט האחוזים מביניהם שהם יהודים בכלל...)________________________________________________________ההרצאה מבוססת על הספר 'על פתחה של רומי' ואפשר למצוא ולרכוש את הספר הזה כאן:http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=667822__________________________________________________________ברוכים הבאים לערוץ של הרב דניאל עשור!הערוץ הוקם למטרת הפצת האמת בעולם ולזיכוי הרבים.תחומי העניין הם:קבלה, יהדות, נצרות פרוטסטנטית, ועוד בנושאים של חקר דתות.אחרי שהרב דניאל עשור עבר מסע שלם של חקר אחר האמת, הרב התגורר בארהב במשך תקופה ונישא לגויה והתבולל בזמנו. אחרי שחקר את כל עולם הנצרות מקרוב והמשיך וחקר המון דתות אחרות, וביניהם גם כתות דתיות מסתוריות. חזר בו הרב והתוודה שהיהדות היא דת האמת.היום אחרי עשרות שנים של מחקר מעמיק יותר בנושא הדתות בעולם, הרב מעוניין לחלוק את הידע שלו ולשתף את מה שהוא יודע, ולמד במשך עשרות שנים לעם למטרת זיכוי הרבים._______________________________________________________________הערוץ הוקם בשנת 2013 ובשנת 2020 אחרי פרוץ מגפת הקורונה התחיל הרב במסע של הפצת האמת לעם והועלו עוד המון סרטוני ערך כדי להוציא את האמת לאור.________________________________________________________מי שמעוניין להיות חלק בארגון שלנו ולעזור לנו להפיץ את האור הזה בעולם, ניתן לעזור בתרומה בכל סכום שיתבקש עמ לתחזק את הערוץ ולגדול כמה שיותר ולהפיץ את המידע הזה ליותר ויותר אנשים בעולם.https://www.patreon.com/ravdanielasor - General - 7150

הרב דניאל עשור - הגנאולוגיה של ישו - סתירות מטורפות לגמרי בברית החדשה

הרב דניאל עשור - הגנאולוגיה של ישו - סתירות מטורפות לגמרי בברית החדשה

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
3 שבועות
3 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
במסגרת סדרת הרצאות שמסבירות ביסודיות את היסודות הרעועים של הברית החדשה ושל הנצרות נעלה פה את הטענות החלשות של הברית החלשה וכיצד כל אוונגליון טוען הפוך מקודמיו, או כיצד הטענות שלהם אינן מסתדרות עם פסוקי התנך או עם ההיגיון האנושי בשום אופן. צפו והחליטו בעצמכם.

והפעם: כיצד האוונגליונים סותרים את עצמם בניסיון להוכיח שיש"ו הוא מבית דוד, כיצד הייחוס של יש"ו לדוד לא קיים בשום אופן מתוך האוונגליונים עצמם. לא דרך האבא המאמץ שהוא לא באמת האבא של יש"ו, לא דרך האימא שלו שלא יכולה לקבוע את הייחוס שלו לפי היהדות, ולא לפי רוח הקוטג' שאינה מיוחסת לבית דוד...
_______________________________________________________________

אנו שוב קוראים למאמיני יש"ו לקיים את המלצתו של האלוהים שלהם ולשתות רעל נחשים ממית (הוא הבטיח למאמיניו שלא יינזקו ואנו רוצים לראות את הבטחת האלוהים שלהם וכיצד היא מתגשמת), או שיחזרו בתשובה שלמה ליהדותם (מיעוט האחוזים מביניהם שהם יהודים בכלל...)
________________________________________________________
ההרצאה מבוססת על הספר 'על פתחה של רומי' ואפשר למצוא ולרכוש את הספר הזה כאן:
http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=667822

__________________________________________________________

ברוכים הבאים לערוץ של הרב דניאל עשור!
הערוץ הוקם למטרת הפצת האמת בעולם ולזיכוי הרבים.
תחומי העניין הם:
קבלה, יהדות, נצרות פרוטסטנטית, ועוד בנושאים של חקר דתות.
אחרי שהרב דניאל עשור עבר מסע שלם של חקר אחר האמת, הרב התגורר בארה"ב במשך תקופה ונישא לגויה והתבולל בזמנו. אחרי שחקר את כל עולם הנצרות מקרוב והמשיך וחקר המון דתות אחרות, וביניהם גם כתות דתיות מסתוריות. חזר בו הרב והתוודה שהיהדות היא דת האמת.
היום אחרי עשרות שנים של מחקר מעמיק יותר בנושא הדתות בעולם, הרב מעוניין לחלוק את הידע שלו ולשתף את מה שהוא יודע, ולמד במשך עשרות שנים לעם למטרת זיכוי הרבים.
_______________________________________________________________

הערוץ הוקם בשנת 2013 ובשנת 2020 אחרי פרוץ מגפת הקורונה התחיל הרב במסע של הפצת האמת לעם והועלו עוד המון סרטוני ערך כדי להוציא את האמת לאור.
________________________________________________________
מי שמעוניין להיות חלק בארגון שלנו ולעזור לנו להפיץ את האור הזה בעולם, ניתן לעזור בתרומה בכל סכום שיתבקש ע"מ לתחזק את הערוץ ולגדול כמה שיותר ולהפיץ את המידע הזה ליותר ויותר אנשים בעולם.
https://www.patreon.com/ravdanielasor

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית