הרב יצחק לסרי מארהב מראיין את הרב עשור בשידור חי (יום חמישי אור לל' ניסן התשפ) ומאפשר לצופים לשאול שאלות על קורונה, סדר עולמי, G5, אילומינטי וכל מה שקשור בכך.הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש. המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.http://www.safabrura.022.co.il/BRPort... - General - 7133

הרב עשור בהרצאה מפורטת וארוכה בנושא סדר עולמי ומפת ההתרחשויות העולמית

הרב עשור בהרצאה מפורטת וארוכה בנושא סדר עולמי ומפת ההתרחשויות העולמית

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
3 שבועות
27 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
הרב יצחק לסרי מארה"ב מראיין את הרב עשור בשידור חי (יום חמישי אור לל' ניסן התש"פ) ומאפשר לצופים לשאול שאלות על קורונה, סדר עולמי, G5, אילומינטי וכל מה שקשור בכך.


הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.

אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.
מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש.
המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.
http://www.safabrura.022.co.il/BRPort...

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית