הרב עשור מסביר שחשוב לחשוף את ההערמה של הרוע על האנושות ולהתפכח מהאשליה שלהם כדי להינצל מכוונות הזדון שלהם. הוא גם מסביר לנו איך מתחברים לאלוקות גם מתוך הפחד ולמה בורא עולם מוביל אל הגאולה דווקא בדרך הזו.ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש. המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307 - General - 7132

להתחבר לתדר האלוקי של בורא עולם - גם מתוך הפחד מהרוע

להתחבר לתדר האלוקי של בורא עולם - גם מתוך הפחד מהרוע

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
3 שבועות
2 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
הרב עשור מסביר שחשוב לחשוף את ההערמה של הרוע על האנושות ולהתפכח מהאשליה שלהם כדי להינצל מכוונות הזדון שלהם. הוא גם מסביר לנו איך מתחברים לאלוקות גם מתוך הפחד ולמה בורא עולם מוביל אל הגאולה דווקא בדרך הזו.

ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. "הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.

אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.
מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש.
המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.
http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית