שידור חי שהתבצע בפייסבוק עם המראיין דניאל שלמה בוריסוב. אנחנו נמצאים בדורו של משיח, בדור הקץ. הרב עשור סוקר את המציאות ומסביר אותה על פי מקורות חזל, מראה כיצד הדברים שמתרחשים היום כבר נצפו על ידי נביאי ישראל, עונה לשאלות הצופים ומסביר: מי שברא את העולם הקדים תרופה למכה. העם היהודי מראה לאומות העולם איך לצאת משואה עולמית ומדיקטטורה פרעונית של כוחות הרשע והאילומינטי..ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש. המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307 - General - 7131

השקפה יהודית תורנית על האיומים השונים של האילומינטי, מיהו הQ והאם באמת יש צד של טוב שנלחם ברע

השקפה יהודית תורנית על האיומים השונים של האילומינטי, מיהו הQ והאם באמת יש צד של טוב שנלחם ברע

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
4 שבועות
6 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
שידור חי שהתבצע בפייסבוק עם המראיין דניאל שלמה בוריסוב.
אנחנו נמצאים בדורו של משיח, בדור הקץ. הרב עשור סוקר את המציאות ומסביר אותה על פי מקורות חז"ל, מראה כיצד הדברים שמתרחשים היום כבר נצפו על ידי נביאי ישראל, עונה לשאלות הצופים ומסביר: מי שברא את העולם הקדים תרופה למכה. העם היהודי מראה לאומות העולם איך לצאת משואה עולמית ומדיקטטורה פרעונית של כוחות הרשע והאילומינטי..

ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. "הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.

אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.
מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש.
המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.
http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית