דניאל שלמה בוריסוב מראיין את הרב דניאל עשור בערוץ הפייסבוק שלו בשידור חיאפשר לראות את השידורים של בוריסוב כאן https://www.facebook.com/profile.php?id=100049963155204הרב דניאל עשור מסביר מיהם הבונים החופשים, האילומינטי, הקבל, לפי תורת ישראל.הוא גם עונה לשאלה מה עלינו לעשות כדי להתמודד עם רשעותם.ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש. המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307 - General - 7130

מי מנצח את האילומינטי? אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים. אילומינטי זה ההמשך של תרבות מצרים

מי מנצח את האילומינטי? אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים. אילומינטי זה ההמשך של תרבות מצרים

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
3 שבועות
5 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
דניאל שלמה בוריסוב מראיין את הרב דניאל עשור בערוץ הפייסבוק שלו בשידור חי
אפשר לראות את השידורים של בוריסוב כאן https://www.facebook.com/profile.php?id=100049963155204
הרב דניאל עשור מסביר מיהם הבונים החופשים, האילומינטי, הקבל, לפי תורת ישראל.
הוא גם עונה לשאלה מה עלינו לעשות כדי להתמודד עם רשעותם.

ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. "הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.

אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.
מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש.
המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.
http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית