מה כתוב על ניבירו בזוהר, מה הקשר בין ניבירו להתגלות המשיח לפי חזל, מיהם האילומינטי ומה השם מתכנן להם, כיצד יתגלה המשיח, מהם חוצנים, מה הקשר בין חוצנים לאנשי סדר עולמי חדש? על זאת ועוד מסביר הרב דניאל עשור.ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש. המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307 - General - 7129

הרב דניאל עשור מסביר  על כוכב יעקב המתקרב, ואיך משיח בן דוד מנצח את הסדר העולמי מתוך מקורות חזל

הרב דניאל עשור מסביר על כוכב יעקב המתקרב, ואיך משיח בן דוד מנצח את הסדר העולמי מתוך מקורות חזל

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
6 months
42 Views
0 0
Category:
Description:
מה כתוב על ניבירו בזוהר, מה הקשר בין ניבירו להתגלות המשיח לפי חזל, מיהם האילומינטי ומה השם מתכנן להם, כיצד יתגלה המשיח, מהם חוצנים, מה הקשר בין חוצנים לאנשי סדר עולמי חדש? על זאת ועוד מסביר הרב דניאל עשור.

ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. "הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.

אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.
מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש.
המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.
http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307

Comments:

Comment
Up Next Autoplay