הרב עשור מסביר על מלחמת גוג ומגוג, כוכב יעקב (ניבירו), מלך המשיח והגאולה מה אומרים הנביאים, התנאים, המקובלים וגדולי ישראל על מהות עם ישראל וחשיבותו, על הקשר בין בורא העולם לעמו, מה עומד להתרחש בעתיד הקרוב מאוד, כיצד הסדר העולמי מתכנן לנו ולעולם בדיוק את מה שניבאו לנו חכמי ישראל וכיצד נגיע לגאולה השלמה.מיהם הבונים החופשים, מה תכננו לנו המנהיגים שלהם, כיצד זה משתלב בתכנית האלוקית, מה ניבאו לנו נביאינו על מלחמת גוג ומגוג, כוכב ניבירו, המשיח, הגאולה, וכיצד אפשר להשתמש בכל הידע הזה כדי להבין היכן אנו חיים ומה נדרש מאתנו כדי להגיע אל הגאולה השלמה.=== חובה להפיץ בכל דרך אפשרית ===ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש. המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307 - General - 7128

חלק ג' - מסר חשוב - השם רוצה לגאול את עם ישראל ברוב אהבתו! הרב עשור מסביר מהו עם ישראל וכיצד ניגאל

חלק ג' - מסר חשוב - השם רוצה לגאול את עם ישראל ברוב אהבתו! הרב עשור מסביר מהו עם ישראל וכיצד ניגאל

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
4 שבועות
2 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
הרב עשור מסביר על מלחמת גוג ומגוג, כוכב יעקב (ניבירו), מלך המשיח והגאולה מה אומרים הנביאים, התנאים, המקובלים וגדולי ישראל על מהות עם ישראל וחשיבותו, על הקשר בין בורא העולם לעמו, מה עומד להתרחש בעתיד הקרוב מאוד, כיצד הסדר העולמי מתכנן לנו ולעולם בדיוק את מה שניבאו לנו חכמי ישראל וכיצד נגיע לגאולה השלמה.
מיהם הבונים החופשים, מה תכננו לנו המנהיגים שלהם, כיצד זה משתלב בתכנית האלוקית, מה ניבאו לנו נביאינו על מלחמת גוג ומגוג, כוכב ניבירו, המשיח, הגאולה, וכיצד אפשר להשתמש בכל הידע הזה כדי להבין היכן אנו חיים ומה נדרש מאתנו כדי להגיע אל הגאולה השלמה.
=== חובה להפיץ בכל דרך אפשרית ===

ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. "הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.

אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.
מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש.
המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.
http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית