=== נא להפיץ בכל דרך ===הרב דניאל עשור פורס ומסביר בשיטתיות את מתווה אחרית הימים לפי הכתובים והפרשנות היהודית, וכיצד המאורעות של ימינו בעצם הם הדרך לגאולת עם ישראל. מיהם האילומינטי ומה הם מתכננים, מהו נגיף הקורונה וכיצד הוא קשור לטכנולוגית G5, מה צפו התנאים וגדולי ישראל שעומד לקרות לעם ישראל ולעולם באחרית הימים, מהי התכנית האלוקית ומה עלינו לעשות כדי להינצל.ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש. המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307 - General - 7126

חלק א הרב עשור מה הקשר בין סדר עולמי, קורונה, G5, אחרית הימים וגאולה

חלק א הרב עשור מה הקשר בין סדר עולמי, קורונה, G5, אחרית הימים וגאולה

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
3 שבועות
7 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
=== נא להפיץ בכל דרך ===
הרב דניאל עשור פורס ומסביר בשיטתיות את מתווה אחרית הימים לפי הכתובים והפרשנות היהודית, וכיצד המאורעות של ימינו בעצם הם הדרך לגאולת עם ישראל.
מיהם האילומינטי ומה הם מתכננים, מהו נגיף הקורונה וכיצד הוא קשור לטכנולוגית G5, מה צפו התנאים וגדולי ישראל שעומד לקרות לעם ישראל ולעולם באחרית הימים, מהי התכנית האלוקית ומה עלינו לעשות כדי להינצל.

ביולי 2016 יצא ספר מקיף ביותר על הנושא. "הספר 'יש אלוקים' מסביר את האידאולוגיה של האילומינטי, מאין באה ולאן הם שואפים. הוא גם מפריך לחלוטין את האתאיזם עליו האילומינטי מושתת.

אתאיזם הוא מדע שהוקם כדי לשים את האדם במקום הבורא ומשם להאלהתו של הנברא.
מסתבר שלתופעה הזו יש קיום גם בזמננו והיא זו שמזינה את גלגלי האילומינטי הידועים לשמצה ומרכבתו של האילומינטי (המוארים) - סדר עולמי חדש.
המחבר חושף את הקונספירציות העולמיות ואת שורשיהן התאולוגיים ומביא את ההוכחות לשקר הגדול של 'מדע' האתאיזם, הדרווניזם, דוקינס, והוכחות שקריות רבות במדעי הפיסיקה, זאולוגיה, פילוסופיה, אסטורומיה ועוד רבים אחרים.
http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית