נורית בן דוד, מייסדת ויור עמותת נפגעי סייביוואק בישראל החיסון הפגום.בואו ללמוד על הקלות הבלתי נסבלת של דקירת תינוקות בני יומם בתכשיר ניסיוני ( בדיוק כמו הרעל דעכשיו!) מבלי אפילו ליידע את ההורים.בואו לשמוע ממי ששניים משלושת ילדיה נפגעו קשות, כמה עצום הוא הכאב. בואו ללמוד על אודות תעשיית המחטים הארורה הזו שהמיתה רק אסונות על האנושות. רק אסונות. שום תועלת לא הביאו הזריקות האלה. אף פעם. הכל שקר. רק נזק בא מהם.בואו ללמוד, בלי שיפוט ובלי פחד, איך הלעיטו אותנו כל השנים בסיפורי מעשיות. בואו ללמוד על אודות תעשיית השקר המטונפת הזו.כל אמא ואבא שמתירים לילדיהם להזריק משהו לגופם עכשיו, הם כסילים רפי שכל. ככה פשוט. מרחם עליהם.כל רופא שממלא אחר ההוראה הפאשיסטית להכחיש קשר סיבתי ולא לדווח במערכת על נפגעי כל זריקה, ומקל וחומר הזריקה הזו, הוא פושע. על רופא כזה אי אפשר לרחם. הוא פושע, ועוד נביא אותו לדין. בואו ללמוד, כי אם לא תלמדו לא תדעו ואם לא תדעו תישארו עבדים❤ - Corona News - 7110

ניסויים בתינוקות? עם עוד יורם מורים ונורית בן דוד - יור עמותת נפגעי הסביוואק

ניסויים בתינוקות? עם עו"ד יורם מורים ונורית בן דוד - יו"ר עמותת נפגעי הסביוואק

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
186 צפיות
0 1
קטגוריה:
תיאור:

נורית בן דוד, מייסדת ויו"ר עמותת נפגעי סייביוואק בישראל החיסון הפגום.

בואו ללמוד על הקלות הבלתי נסבלת של דקירת תינוקות בני יומם בתכשיר ניסיוני ( בדיוק כמו הרעל דעכשיו!) מבלי אפילו ליידע את ההורים.

בואו לשמוע ממי ששניים משלושת ילדיה נפגעו קשות, כמה עצום הוא הכאב. בואו ללמוד על אודות תעשיית המחטים הארורה הזו שהמיתה רק אסונות על האנושות. רק אסונות. שום תועלת לא הביאו הזריקות האלה. אף פעם. הכל שקר. רק נזק בא מהם.

בואו ללמוד, בלי שיפוט ובלי פחד, איך הלעיטו אותנו כל השנים בסיפורי מעשיות. בואו ללמוד על אודות תעשיית השקר המטונפת הזו.

כל אמא ואבא שמתירים לילדיהם להזריק משהו לגופם עכשיו, הם כסילים רפי שכל. ככה פשוט. מרחם עליהם.

כל רופא שממלא אחר ההוראה הפאשיסטית להכחיש קשר סיבתי ולא לדווח במערכת על נפגעי כל זריקה, ומקל וחומר הזריקה הזו, הוא פושע. על רופא כזה אי אפשר לרחם. הוא פושע, ועוד נביא אותו לדין. 

בואו ללמוד, כי אם לא תלמדו לא תדעו ואם לא תדעו תישארו עבדים❤

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית