🔻 הכנסו לקרוא את תיאור הוידאו כאן מתחת 🔻🔔 הרצאה חובה 🔔כבוד הרב ינון קלזאן שליטא בהרצאה סופר חשובה, לכל מי שמעוניין ללמוד מה תורת משה מלמדת אודות התנועה הציונית והמדינה שהתנועה הזו ייסדה ומנהלת בתוך ארץ ישראל, שהיא (אותה תנועה ציונית על כל המסתעף ממנה) נקראת גם תרבות המערב וכינוי נוסף שלה הוא גם הבניה החופשית, הערב רב, עמלק והסטרא אחרא. האזינו רב קשב, על מנת שתלמדו לזהות את השטן ועי כך להתרחק ממנו וממעלליו. הצילו נשמותיכם ונשמות צאצאיכם!🌴 לישועתך קיויתי השםערוץ עדי שבד עוסק בתופעה ועומד בכל תוקף על כך שלא לעסוק בסימפטומים.מי שמעוניין לפטפט על סימפטומים, יש לו המון ערוצים אחרים העוסקים בטוקבקיזם ובבכיינות. לא כאן המקום.🔔 הרשמה לערוץ היוטיוב של כבוד הרב ינון קלזאן: https://www.youtube.com/user/Yinonkalazan/featured🔔 הכנסו והירשמו לאתר האינטרנט החדש (עדיין בהרצה) של כבוד הרב ינון קלזאן שליטא. באתר החדש, ירוכזו אלפי שיעורי והרצאות הרב, מחולקים עפי נושאים, ללא תלות בשרתי גוגל, ללא פרסומות וללא צנזורה.הפיצו את הקישור לאתר והירשמו על מנת להתעדכן.🔔 עברית: https://haravyinonkalazan.com/He/🔔 אנגלית: https://haravyinonkalazan.com/ - World Conspirecy - 7105

מה התורה מלמדת על הבניה החופשית שהיא הציונות והיא הערב רב

מה התורה מלמדת על הבניה החופשית שהיא הציונות והיא הערב רב

1 חודש
60 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:

🔻 הכנסו לקרוא את תיאור הוידאו כאן מתחת 🔻
🔔 הרצאה חובה 🔔

כבוד הרב ינון קלזאן שליט"א בהרצאה סופר חשובה, לכל מי שמעוניין ללמוד מה תורת משה מלמדת אודות התנועה הציונית והמדינה שהתנועה הזו ייסדה ומנהלת בתוך ארץ ישראל, שהיא (אותה תנועה ציונית על כל המסתעף ממנה) נקראת גם "תרבות המערב" וכינוי נוסף שלה הוא גם "הבניה החופשית", "הערב רב", "עמלק" ו"הסטרא אחרא". האזינו רב קשב, על מנת שתלמדו לזהות את השטן וע"י כך להתרחק ממנו וממעלליו. הצילו נשמותיכם ונשמות צאצאיכם!

🌴 לישועתך קיויתי השם
ערוץ עדי שבד עוסק בתופעה ועומד בכל תוקף על כך שלא לעסוק בסימפטומים.
מי שמעוניין לפטפט על סימפטומים, יש לו המון ערוצים אחרים העוסקים בטוקבקיזם ובבכיינות. לא כאן המקום.

🔔 הרשמה לערוץ היוטיוב של כבוד הרב ינון קלזאן: https://www.youtube.com/user/Yinonkalazan/featured

🔔 הכנסו והירשמו לאתר האינטרנט החדש (עדיין בהרצה) של כבוד הרב ינון קלזאן שליט"א. באתר החדש, ירוכזו אלפי שיעורי והרצאות הרב, מחולקים עפ"י נושאים, ללא תלות בשרתי גוגל, ללא פרסומות וללא צנזורה.
הפיצו את הקישור לאתר והירשמו על מנת להתעדכן.
🔔 עברית: https://haravyinonkalazan.com/He/
🔔 אנגלית: https://haravyinonkalazan.com/

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית