לקראת ראש השנה הרב עשור מזהיר מפני הבעיות שמוערמות לפתחו של עם ישראל. הבנייה הבלתי חוקית של הכנסייה בהר ציון בניסיון לחלל את קברי מלכי בית דוד במקום. עם ישראל צריך להתעורר ולבקש את מלכות בית דוד. על מדינת ישראל והבגצ שפסק לבטל את 'תורתו אומנותו' של בחורי הישיבות ובכך לגזור גזירת שמד על עולם התורה, ומסביר שבסופו של דבר המדינה שתלחם בקודשי ישראל ותבטל את קדושת עם ישראל מתעסקת עם האלוקים הלא נכון והיא תאבד את זכותה להתקיים. כאשר מפרקים את עולם הישיבות מדובר על העברה על דת. זוהי אג'נדה מסודרת שראשיה ומנהיגיה נמצאים בפרקליטות. הרשות השופטת במדינת ישראל היא הרשות העליונה ביותר, והם שותפים לרעיון של סדר עולמי חדש ומזהת חדש. הפעולות שנעשות הן נגד האוכלוסייה, מפני שהאוכלוסייה שהיא עם ישראל רוצה את בורא עולם. רשעי הארץ לא יודעים שהם המחזירים בתשובה הגדולים ביותר של הדור שלנו והם ישלמו על כך שהם רוצים לחלן את עם ישראל. המהפיכה החילונית שהוכרזה בתקופת שלטונו של אהוד ברק כשלה ולכן הם (ראשי הפרקליטות והבגצ) מנסים מהפכה חילונית סמויה. כמו כן הרב עשור מזהיר מפני קבלת כספים מארגון הקרן לידידות של 'הרב' יחיאל אקשטיין (שהוא בעצם לא רב), ארגון שמנסה לקרב יהודים אל הנצרות דרך תרומות וסיוע כלכלי, ומזהיר שמדובר באיסור תורה שנכשלות בו משפחות חרדיות ולא חרדיות נזקקות רבות, דבר שפוגע בעבודת השם שלהן וכניסה טהורה לשנה החדשה. האזינו להרצאה החזקה של הרב דניאל עשור בקול הגאולה 03-8088788לרכישת ספרי שפה ברורה http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=663449בנושאים יהדות מול נצרות, יהדות מול אסלאם, יהדות מול כפירה ואתאיזם, יהדות מול הכתות הגדולות בעולם. - General - 7086RavDanielAsore

גזירת הבגצ על גיוס בחורי הישיבה הוא  ביטול זכותה של מדינת ישראל להתקיים

גזירת הבגצ על גיוס בחורי הישיבה הוא ביטול זכותה של מדינת ישראל להתקיים

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
4 חודשים
15 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
לקראת ראש השנה הרב עשור מזהיר מפני הבעיות שמוערמות לפתחו של עם ישראל. הבנייה הבלתי חוקית של הכנסייה בהר ציון בניסיון לחלל את קברי מלכי בית דוד במקום. עם ישראל צריך להתעורר ולבקש את מלכות בית דוד.
על מדינת ישראל והבגצ שפסק לבטל את 'תורתו אומנותו' של בחורי הישיבות ובכך לגזור גזירת שמד על עולם התורה, ומסביר שבסופו של דבר המדינה שתלחם בקודשי ישראל ותבטל את קדושת עם ישראל מתעסקת עם האלוקים הלא נכון והיא תאבד את זכותה להתקיים.
כאשר מפרקים את עולם הישיבות מדובר על העברה על דת. זוהי אג'נדה מסודרת שראשיה ומנהיגיה נמצאים בפרקליטות. הרשות השופטת במדינת ישראל היא הרשות העליונה ביותר, והם שותפים לרעיון של סדר עולמי חדש ומזה"ת חדש. הפעולות שנעשות הן נגד האוכלוסייה, מפני שהאוכלוסייה שהיא עם ישראל רוצה את בורא עולם.
רשעי הארץ לא יודעים שהם המחזירים בתשובה הגדולים ביותר של הדור שלנו והם ישלמו על כך שהם רוצים לחלן את עם ישראל.
המהפיכה החילונית שהוכרזה בתקופת שלטונו של אהוד ברק כשלה ולכן הם (ראשי הפרקליטות והבגצ) מנסים מהפכה חילונית סמויה.
כמו כן הרב עשור מזהיר מפני קבלת כספים מארגון הקרן לידידות של 'הרב' יחיאל אקשטיין (שהוא בעצם לא רב), ארגון שמנסה לקרב יהודים אל הנצרות דרך תרומות וסיוע כלכלי, ומזהיר שמדובר באיסור תורה שנכשלות בו משפחות חרדיות ולא חרדיות נזקקות רבות, דבר שפוגע בעבודת השם שלהן וכניסה טהורה לשנה החדשה.
האזינו להרצאה החזקה של הרב דניאל עשור בקול הגאולה 03-8088788
לרכישת ספרי שפה ברורה http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=663449
בנושאים יהדות מול נצרות, יהדות מול אסלאם, יהדות מול כפירה ואתאיזם, יהדות מול הכתות הגדולות בעולם.

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית