עשינו עבודת תרגום בסיסית לכמה סרטוני יוטיוב באנגלית שמסבירים את הדברים הבאים:הימצאותם של מחנות ריכוז ריקים ומוכנים לפעולה בארהב. הימצאותם של ארונות קבורה מתכלים בהמונים שמעוררים סימני שאלה, התופעה של לקיחת הומלסים למחנות כאלו והזרקת שביב אלקטרוני (מזהה) תת עורי להומלסים, יחד עם העובדה שהומלסים וטיפול בהם מוצאים מחוץ לחוק.מהו סדר עולמי? מיהם האנשים שמפעילים ומאמינים בסדר עולמי? (מנהיגי ארהב ועשירי עולם) מה מוביל אותם? (הם שותפים באחוות סודיות של כתות שטן למיניהם ותומכים בדילול אוכ' העולם כי ההתרבות לדעתם גורמת לנזקי טבע בשל זיהום אוויר וכו')הסרטונים פותחים בעובדת הימצאותם של מחנות ריכוז באמריקה ריקים ומוכנים לפעולה. את חוקי מרשל (מה קורה במקרי חירום ובשלטון חירום באמריקה - מאוד כדאי להתעדכן בנושא), בנאומו של קנדי לפני שנרצח בו הוא מזהיר מפני אחוות סודיות (כמו הבונים החופשים - גולגלות ועצמות, וכו'), בוויכוחים הפנימיים בנושא דילול אוכלוסייה בארהב, בנאומים של ביל גייטס ודויד רוקפלר על הצורך בדילול אוכלוסייה, אובמה (שמעודד איתונזיה= המתת חסד). כמו כן מראה את השותפות של מנהיגי ארהב באחוות סודיות (גולגלות ועצמות לדוגמה) אליהן התנגד קנדי ונשא נגדן נאום לפני שנרצח, את הקשר של האחוות האלו לטקסים פגניים של שטניזם, את התמיכה של מנהיגים אלו בסדר עולמי ואת הקשר הנסתר לוותיקן (שהיה לו אינטרס להמשיך את מלחמת ויאטנם כדי לשלוט בסחר הסמים במזרח הרחוק), מלחמה שקנדי התנגד לה ושמיד לאחר שנרצח המשיכה למרות שרצה לסגת מהמלחמה שם.)בשביל מה צריך מאות של מחנות ריכוז בכל אמריקה? האמריקאים מתעדים מחנות כאלה מוכנים וריקים. לאחרונה החלו השלטונות לאכלס אותם בהומלסים. על בסיס ההצהרות של מנהיגי העולם שמעוניינים לדלל את אוכ' העולם זה מהווה נקודת אזהרה אדומה.לאחרונה יצא ספר שמסביר את נושא סדר עולמי חדש בהרחבה בהשוואה לאמונה באלוקים, כאשר סדר עולמי חדש הוא ההפך מהאמונה באלוקים. הספר חושף את הקונספירציה של אנשי סדר עולמי חדש שהשתלטו ומשתלטים על העולם, מסביר מדוע האתאיזם, הדרוויניזם והנאציזם הן אמונות יסוד שמניעות את אנשי סדר עולמי (שמאמינים בשטן במקום באלוקים) ומפריך את אמונתם הכוזבת.שם הספר: יש אלוקיםלינק http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=663449 - General - 7067

מחנות ריכוז באמריקה, ארונות קבורה בכמויות אדירות ופינוי של הומלסים למחנות הריקים

מחנות ריכוז באמריקה, ארונות קבורה בכמויות אדירות ופינוי של הומלסים למחנות הריקים

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
1 חודש
30 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
עשינו עבודת תרגום בסיסית לכמה סרטוני יוטיוב באנגלית שמסבירים את הדברים הבאים:

הימצאותם של מחנות ריכוז ריקים ומוכנים לפעולה בארהב. הימצאותם של ארונות קבורה מתכלים בהמונים שמעוררים סימני שאלה, התופעה של לקיחת הומלסים למחנות כאלו והזרקת שביב אלקטרוני (מזהה) תת עורי להומלסים, יחד עם העובדה שהומלסים וטיפול בהם מוצאים מחוץ לחוק.

מהו סדר עולמי? מיהם האנשים שמפעילים ומאמינים בסדר עולמי? (מנהיגי ארה"ב ועשירי עולם) מה מוביל אותם? (הם שותפים באחוות סודיות של כתות שטן למיניהם ותומכים בדילול אוכ' העולם כי ההתרבות לדעתם גורמת לנזקי טבע בשל זיהום אוויר וכו')

הסרטונים פותחים בעובדת הימצאותם של מחנות ריכוז באמריקה ריקים ומוכנים לפעולה. את חוקי מרשל (מה קורה במקרי חירום ובשלטון חירום באמריקה - מאוד כדאי להתעדכן בנושא), בנאומו של קנדי לפני שנרצח בו הוא מזהיר מפני אחוות סודיות (כמו הבונים החופשים - גולגלות ועצמות, וכו'), בוויכוחים הפנימיים בנושא דילול אוכלוסייה בארהב, בנאומים של ביל גייטס ודויד רוקפלר על הצורך בדילול אוכלוסייה, אובמה (שמעודד איתונזיה= המתת חסד). כמו כן מראה את השותפות של מנהיגי ארהב באחוות סודיות (גולגלות ועצמות לדוגמה) אליהן התנגד קנדי ונשא נגדן נאום לפני שנרצח, את הקשר של האחוות האלו לטקסים פגניים של שטניזם, את התמיכה של מנהיגים אלו בסדר עולמי ואת הקשר הנסתר לוותיקן (שהיה לו אינטרס להמשיך את מלחמת ויאטנם כדי לשלוט בסחר הסמים במזרח הרחוק), מלחמה שקנדי התנגד לה ושמיד לאחר שנרצח המשיכה למרות שרצה לסגת מהמלחמה שם.)

בשביל מה צריך מאות של מחנות ריכוז בכל אמריקה? האמריקאים מתעדים מחנות כאלה מוכנים וריקים. לאחרונה החלו השלטונות לאכלס אותם בהומלסים. על בסיס ההצהרות של מנהיגי העולם שמעוניינים לדלל את אוכ' העולם זה מהווה נקודת אזהרה אדומה.

לאחרונה יצא ספר שמסביר את נושא סדר עולמי חדש בהרחבה בהשוואה לאמונה באלוקים, כאשר סדר עולמי חדש הוא ההפך מהאמונה באלוקים. הספר חושף את הקונספירציה של אנשי סדר עולמי חדש שהשתלטו ומשתלטים על העולם, מסביר מדוע האתאיזם, הדרוויניזם והנאציזם הן אמונות יסוד שמניעות את אנשי סדר עולמי (שמאמינים בשטן במקום באלוקים) ומפריך את אמונתם הכוזבת.

שם הספר: יש אלוקים
לינק http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=663449

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית