בהרצאה זו מספר הרב עשור על התכניות של אנשי סדר עולמי חדש, הבונים החופשיים, האילומינטי ומסדר הישועים בוותיקן. על תכניותיהם העתידיות לכבוש את התודעה האנושית כולה ולהשתלט על האנושות כולה, על כוונותיהם לדילול האוכלוסייה העולמית ועל הרייך הרביעי שבפתח. הרב עשור מדבר על שואה צפויה באמריקה וברחבי העולם כולו ועל ארץ ישראל כתיבת הנוח - מקום המפלט וההצלה של אחרית הימים.ספר מקיף על הנושא http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307מוכיח את דברי הרב עשור ואת מציאותו של אלוקים מתוך המדע וכן מוכיח את ההשתלות שנעשו במדע כדי להוכיח אתאיזם. כמו כן מראה את הקשר החזק בין אתאיזם (שורש האילומינטי והבונים החופשים) ובין המעשים שנעשים על ידי גורמים אלו, ומקעקע את האידאולוגיה שלהם לחלוטין. - General - 7057

כיצד משיח בן דוד יכניע את הסדר העולמי החדש

כיצד משיח בן דוד יכניע את הסדר העולמי החדש

RavDanielAsore Photo
RavDanielAsore
1 חודש
8 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
בהרצאה זו מספר הרב עשור על התכניות של אנשי סדר עולמי חדש, הבונים החופשיים, האילומינטי ומסדר הישועים בוותיקן. על תכניותיהם העתידיות לכבוש את התודעה האנושית כולה ולהשתלט על האנושות כולה, על כוונותיהם לדילול האוכלוסייה העולמית ועל הרייך הרביעי שבפתח. הרב עשור מדבר על שואה צפויה באמריקה וברחבי העולם כולו ועל ארץ ישראל כתיבת הנוח - מקום המפלט וההצלה של אחרית הימים.
ספר מקיף על הנושא http://www.safabrura.022.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=1429307
מוכיח את דברי הרב עשור ואת מציאותו של אלוקים מתוך המדע וכן מוכיח את ההשתלות שנעשו במדע כדי להוכיח אתאיזם. כמו כן מראה את הקשר החזק בין אתאיזם (שורש האילומינטי והבונים החופשים) ובין המעשים שנעשים על ידי גורמים אלו, ומקעקע את האידאולוגיה שלהם לחלוטין.

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית