פרק 5:הסתננות אל המערב - תוכן עניינים:8. תקינות פוליטית: משטרת המחשבות של השטן9. התפשטות הסוציאליזם באירופה10.מדוע תחבולות השטן מתעתעות בנו?תקינות פוליטית: משטרת המחשבות של השטןמדינות קומוניסטיות מנהלות שליטה קפדנית בדיבור ובמחשבה. אולם מאז שנות ה-80 סוג נוסף של שליטה בדיבור ובמחשבה הופיע במערב. משטרת המחשבות הזו משתמשת בדגל של תקינות פוליטית” כדי לזרוע טירוף ופחד בתקשורת, בחברה ובמערכת החינוך על ידי שימוש בסיסמאות ובביקורת רבה כדי לרסן את הדיבור והמחשבה. אף על פי שרבים כבר חוו את הכוח המרושע של שליטה זו,הם לא זיהו את מקורותיה האידיאולוגיים.ביטויים כגון תקינות פוליטית”, יחד עם קדמה ו”סולידריות משמשים כבר זמן רב את המפלגות הקומוניסטיות. משמעותם השטחית היא להימנע משימוש בשפה המפלה מיעוטים, נשים, נכים ואחרים. לדוגמה, אנשים שחורים ייקראו אפרו-אמריקנים”, אינדיאנים צריכים להיקרא ילידים אמריקנים”, מהגרים בלתי חוקיים ייקראו עובדים לא מתועדים וכן הלאה.עם זאת, המשמעות החבויה מאחורי התקינות הפוליטית היא סיווג אנשים לקבוצות על פי סוג הקורבן שהם. לכן, באלה שהם המדוכאים ביותר יש לנהוג ביתר כבוד ואדיבות. קביעה זו, המסתמכת רק על זהותו של האדם ומתעלמת מהתנהגותו האישית ומכישרונו, מהווה את הבסיס לפוליטיקת הזהויות”.צורת חשיבה זו מקובלת מאוד בארהב ובמדינות מערביות אחרות. על פי היגיון זה, לסביות שחורות עור, המדוכאות בהיבטים של גזע, מין והעדפה מינית, מדורגות בראש סולם הקורבנות. בקצה השני נמצאים זכרים לבנים הטרוסקסואלים הנחשבים לבעלי הזכויות הרבות ביותר ועל פי ההיגיון של פוליטיקת הקורבנות, צריכים להיות בתחתית הסולם.סיווג כזה זהה למה שמתרחש במדינות הקומוניסטיות, שבהן אנשים סווגו לקבוצות של חמשת המעמדות האדומים” או חמשת המעמדות השחורים על פי עושרם ומעמדם החברתי לפני המהפכה. המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק”ס) חיסלה ודיכאה את בעלי הקרקעות ואת הקפיטליסטים בגלל המעמד החברתי הלא נכון שלהם, תקפה אינטלקטואלים כמעמד התשיעי הישן והמצחין” וקראה כי העניים הם הכי חכמים; האצילים – הטיפשים ביותר.עקבו אחרינו ב Telegram https://t.me/NTD_Hebrew עקבו אחרינו בRumble https://rumble.com/c/c-444024 לצפייה בתוכניות באנגלית NTD https://www.youtube.com/user/NTDTV CHINA IN FOCUS  https://www.youtube.com/c/ChinainFocu... - World Conspirecy - 6957

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הסתננות אל המערב - פרק 5 (חלק ד')

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הסתננות אל המערב - פרק 5 (חלק ד')

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
22 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
פרק 5:
הסתננות אל המערב - תוכן עניינים:
8. תקינות פוליטית: משטרת המחשבות של השטן
9. התפשטות הסוציאליזם באירופה
10.מדוע תחבולות השטן מתעתעות בנו?
תקינות פוליטית: משטרת המחשבות של השטן
מדינות קומוניסטיות מנהלות שליטה קפדנית בדיבור ובמחשבה.
אולם מאז שנות ה-80 סוג נוסף של שליטה בדיבור ובמחשבה הופיע במערב. משטרת המחשבות הזו משתמשת בדגל של "תקינות פוליטית” כדי לזרוע טירוף ופחד בתקשורת, בחברה ובמערכת החינוך על ידי שימוש בסיסמאות ובביקורת רבה כדי לרסן את הדיבור והמחשבה.
אף על פי שרבים כבר חוו את הכוח המרושע של שליטה זו,הם לא זיהו את מקורותיה האידיאולוגיים.
ביטויים כגון "תקינות פוליטית”, יחד עם "קדמה" ו”סולידריות" משמשים כבר זמן רב את המפלגות הקומוניסטיות.
משמעותם השטחית היא להימנע משימוש בשפה המפלה מיעוטים, נשים, נכים ואחרים.
לדוגמה, "אנשים שחורים" ייקראו "אפרו-אמריקנים”, אינדיאנים צריכים להיקרא "ילידים אמריקנים”, מהגרים בלתי חוקיים ייקראו "עובדים לא מתועדים" וכן הלאה.
עם זאת, המשמעות החבויה מאחורי התקינות הפוליטית היא סיווג אנשים לקבוצות על פי סוג הקורבן שהם.
לכן, באלה שהם המדוכאים ביותר יש לנהוג ביתר כבוד ואדיבות. קביעה זו, המסתמכת רק על זהותו של האדם ומתעלמת מהתנהגותו האישית ומכישרונו, מהווה את הבסיס ל"פוליטיקת הזהויות”.
צורת חשיבה זו מקובלת מאוד בארה"ב ובמדינות מערביות אחרות. על פי היגיון זה, לסביות שחורות עור, המדוכאות בהיבטים של גזע, מין והעדפה מינית, מדורגות בראש סולם הקורבנות.
בקצה השני נמצאים זכרים לבנים הטרוסקסואלים הנחשבים לבעלי הזכויות הרבות ביותר ועל פי ההיגיון של פוליטיקת הקורבנות, צריכים להיות בתחתית הסולם.
סיווג כזה זהה למה שמתרחש במדינות הקומוניסטיות, שבהן אנשים סווגו לקבוצות של "חמשת המעמדות האדומים” או "חמשת המעמדות השחורים" על פי עושרם ומעמדם החברתי לפני המהפכה.
המפלגה הקומוניסטית הסינית (מק”ס) חיסלה ודיכאה את בעלי הקרקעות ואת הקפיטליסטים בגלל המעמד החברתי ה"לא נכון" שלהם, תקפה אינטלקטואלים כ"מעמד התשיעי הישן והמצחין” וקראה כי "העניים הם הכי חכמים; האצילים – הטיפשים ביותר".
עקבו אחרינו ב Telegram
https://t.me/NTD_Hebrew
עקבו אחרינו בRumble
https://rumble.com/c/c-444024
לצפייה בתוכניות באנגלית NTD
https://www.youtube.com/user/NTDTV
CHINA IN FOCUS
 
https://www.youtube.com/c/ChinainFocu...

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית