תוכן עניינים:6. המרקסיסטים החדשים שסוגדים לשטן7. המצעד הארוך של השמאל דרך המוסדות6. המרקסיסטים החדשים שסוגדים לשטן:כאשר מהפכת הרחוב של צעירים במערב הייתה בשיאה בשנות ה-60, היה מי שהתייחס בביטול לתמימות, לכנות ולאידיאלים שלהם.אם רדיקל אמיתי מוצא כי השיער הארוך שלו יוצר מחסומים פסיכולוגיים בתקשורת ובהתנהלות, הוא גוזר את שערו“.כך אמר סול אלינסקי, אקטיביסט רדיקלי שכתב ספרים, לימד סטודנטים ופיקח אישית על יישום התיאוריות שלו ובסופו של דבר הפך לפרה-קומוניסט (מסייע לקומוניזם) בעל ההשפעה ההרסנית ביותר במשך עשורים.מלבד הערצתו את לנין וקסטרו, אלינסקי הילל במפורש גם את השטן עצמו. בספרו כללים לרדיקלים, אחת המובאות אומרת: בל נשכח לפחות להכירברדיקל הראשון: מכל האגדות, המיתולוגיה וההיסטוריה שלנו (ומי יודע היכן מסתיימת המיתולוגיה ומתחילה ההיסטוריה – או מהם ההבדלים ביניהן) הרדיקל הראשון הידוע לאדם שמרד נגד הממסד ועשה זאת בצורה כה יעילה עד שלכל הפחות זכה בממלכה משלו – השטן.עקבו אחרינו ב Telegram https://t.me/NTD_Hebrew עקבו אחרינו בRumble https://rumble.com/c/c-444024 לצפייה בתוכניות באנגלית NTD https://www.youtube.com/user/NTDTV CHINA IN FOCUS https://www.youtube.com/c/ChinainFocu... - World Conspirecy - 6956

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הסתננות אל המערב - פרק 5 (חלק ג')

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הסתננות אל המערב - פרק 5 (חלק ג')

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
20 צפיות
0 1
קטגוריה:
תיאור:

תוכן עניינים:

6. המרקסיסטים החדשים שסוגדים לשטן

7. המצעד הארוך של השמאל דרך המוסדות

6. המרקסיסטים החדשים שסוגדים לשטן:

כאשר מהפכת הרחוב של צעירים במערב הייתה בשיאה בשנות ה-60, היה מי שהתייחס בביטול לתמימות, לכנות ולאידיאלים שלהם.

"אם רדיקל אמיתי מוצא כי השיער הארוך שלו יוצר מחסומים פסיכולוגיים בתקשורת ובהתנהלות, הוא גוזר את שערו“.

כך אמר סול אלינסקי, אקטיביסט רדיקלי שכתב ספרים, לימד סטודנטים ופיקח אישית על יישום התיאוריות שלו ובסופו של דבר הפך ל"פרה-קומוניסט" (מסייע לקומוניזם) בעל ההשפעה ההרסנית ביותר במשך עשורים.

מלבד הערצתו את לנין וקסטרו, אלינסקי הילל במפורש גם את השטן עצמו. בספרו "כללים לרדיקלים", אחת המובאות אומרת: "בל נשכח לפחות להכיר"

ברדיקל הראשון: מכל האגדות, המיתולוגיה וההיסטוריה שלנו (ומי יודע היכן מסתיימת המיתולוגיה ומתחילה ההיסטוריה – או מהם ההבדלים ביניהן) הרדיקל הראשון הידוע לאדם שמרד נגד הממסד ועשה זאת בצורה כה יעילה עד שלכל הפחות זכה בממלכה משלו – השטן".

עקבו אחרינו ב Telegram

 https://t.me/NTD_Hebrew 

עקבו אחרינו בRumble

 https://rumble.com/c/c-444024 

לצפייה בתוכניות באנגלית NTD

 https://www.youtube.com/user/NTDTV 

CHINA IN FOCUS 

https://www.youtube.com/c/ChinainFocu...

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית