בזמן שבמדינות במזרח כגון בריהמ או סין הקומוניזם בא לידי ביטוי כממשלים טוטליטריים, במעשי טבח המוניים ובהרס של התרבות המסורתית, בשקט ובהתמדה צבר הקומוניזם שליטה במערב באמצעות חתרנות ודיסאינפורמציה. הקומוניזם מכרסם בכלכלה, בתהליכים פוליטיים, במבנים חברתיים ובמרקם המוסרי של האנושות כדי לגרום לניוון ולהרס שלה.מאחר שהמפלגה הקומוניסטית אינה אוחזת בשלטון במדינות המערב, תומכי הקומוניזם מסווים את עצמם, במתכוון או שלא במתכוון, באמצעות הסתננות לארגונים ולמוסדות שונים. קיימים לפחות 4 כוחות עיקריים המניעים את החתרנות הקומוניסטית במערב.המניע הראשון לחתרנות הייתה בריה”מ, שייסדה את האינטרנציונל הקומוניסטי השלישי (הידוע גם כקומינטרן”) כדי להפיץ מהפכה ברחבי העולם. המניע השני לחתרנות היה השפעתן של מפלגות קומוניסטיות מקומיות שפעלו בתיאום עם המפלגה הקומוניסטית הסובייטית ועם הקומינטרן.המניע השלישי – משברים כלכליים ותהפוכות חברתיות דחפו ממשלות מערביות רבות לאמץ מדיניות סוציאליסטית בעשורים האחרונים, מה שהתבטא בתזוזה מתמדת אל השמאל.המניע הרביעי לחתרנות נובע מאוהדים שתומכים במפלגה הקומוניסטית ובסוציאליזם. חברים למסע אלה משרתים את הקומוניזם כגיס חמישי של אידיוטים שימושיים בתוך החברה המערבית ומסייעים להרוס את התרבות שלה, לזרוע ניוון מוסרי ולחתור תחת ממשלות לגיטימיות.עקבו אחרינו ב Telegram https://t.me/NTD_Hebrew עקבו אחרינו בRumble  https://rumble.com/c/c-444024 לצפייה בתוכניות באנגלית NTD https://www.youtube.com/user/NTDTV CHINA IN FOCUS https://www.youtube.com/c/ChinainFocu... - World Conspiracy - 6954WeActLive

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הסתננות אל המערב - פרק 5 (חלק א')

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הסתננות אל המערב - פרק 5 (חלק א')

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
5 חודשים
38 צפיות
0 1
קטגוריה:
תיאור:

בזמן שבמדינות במזרח כגון בריה"מ או סין הקומוניזם בא לידי ביטוי כממשלים טוטליטריים, במעשי טבח המוניים ובהרס של התרבות המסורתית, בשקט ובהתמדה צבר הקומוניזם שליטה במערב באמצעות חתרנות ודיסאינפורמציה. הקומוניזם מכרסם בכלכלה, בתהליכים פוליטיים, במבנים חברתיים ובמרקם המוסרי של האנושות כדי לגרום לניוון ולהרס שלה.

מאחר שהמפלגה הקומוניסטית אינה אוחזת בשלטון במדינות המערב, תומכי הקומוניזם מסווים את עצמם, במתכוון או שלא במתכוון, באמצעות הסתננות לארגונים ולמוסדות שונים. קיימים לפחות 4 כוחות עיקריים המניעים את החתרנות הקומוניסטית במערב.

המניע הראשון לחתרנות הייתה בריה”מ, שייסדה את "האינטרנציונל הקומוניסטי השלישי" (הידוע גם כ"קומינטרן”) כדי להפיץ מהפכה ברחבי העולם.

 המניע השני לחתרנות היה השפעתן של מפלגות קומוניסטיות מקומיות שפעלו בתיאום עם המפלגה הקומוניסטית הסובייטית ועם הקומינטרן.

המניע השלישי – משברים כלכליים ותהפוכות חברתיות דחפו ממשלות מערביות רבות לאמץ מדיניות סוציאליסטית בעשורים האחרונים, מה שהתבטא בתזוזה מתמדת אל השמאל.

המניע הרביעי לחתרנות נובע מאוהדים שתומכים במפלגה הקומוניסטית ובסוציאליזם. "חברים למסע" אלה משרתים את הקומוניזם כגיס חמישי של "אידיוטים שימושיים" בתוך החברה המערבית ומסייעים להרוס את התרבות שלה, לזרוע ניוון מוסרי ולחתור תחת ממשלות לגיטימיות.

עקבו אחרינו ב Telegram

 https://t.me/NTD_Hebrew 

עקבו אחרינו בRumble

 https://rumble.com/c/c-444024 

לצפייה בתוכניות באנגלית NTD

 https://www.youtube.com/user/NTDTV 

CHINA IN FOCUS 

https://www.youtube.com/c/ChinainFocu...

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית