מאה שנה חלפו מאז תפסה המפלגה הקומוניסטית את השלטון בבריה”מ. על פי נתונים שנאספו בידי הקונגרס האמריקני, משטרים קומוניסטיים היו אחראים למותם של לפחות 100 מיליון בני אדם. הספר השחור של הקומוניזם מפרט את היסטוריית הרציחות הזו על סמך מסמכים שהותרו לפרסום על ידי ממשלות של של מדינות שהיו בעבר חברות בבריה“מ ומדינות מזרח אירופה, ועל סמך דוחות רשמיים על הקורבנות של המערכות הפוליטיות הקומוניסטיות בסין, בצפון קוריאה ובמדינות קומוניסטיות אחרות. משטרים קומוניסטיים מבצעים ״טיהורים״ פוליטיים אינטנסיביים בקרב שורותיהם ובוחרים במנהיגים האכזריים ביותר. קשה לרבים להבין את הרציונל מאחורי האכזריות שמפעילה המפלגה הקומוניסטית כלפי חבריה שלה ובעיקר – נגד אלו שהפכו לקורבנות רק משום שסטו מקו המפלגה בנושאים מסוימים, על-אף שמכל הבחינות האחרות נותרו נאמנים לחלוטין למפלגה ולמנהיגיה. סיבה אחת לכך היא שהמפלגה הקומוניסטית, במרד שלה נגד האלוהויות והמין האנושי, נשלטת על ידי פחד אינסטינקטיבי שהקץ שלה נמצא תמיד מעבר לפינה. כדי לחזק את עצמה, זקוקה המפלגה לאנשים שאין בעיניהם כל חשיבות להבחנה המוסרית בין טוב לרע. אנשים אלה מתבלטים בעת ביצוע ההרג ההמוני, ועלייתם לעמדות מנהיגות מאפשרת לצל הרפאים הקומוניסטי להבטיח את המשך עריצותו בעולם הארצי. מניע נוסף של המפלגה לביצוע ההרג היא לגייס משתתפים מהחברה בכללותה, כפי שנעשה בסין בזמן מהפכת התרבות“. על ידי ביצוע רצח ופשעים אחרים בזמן הכאוס, אנשים אלה פעלו כשותפים למעשי האכזריות של המפלגה הקומוניסטית הסינית, והפושעים האכזריים ביותר הפכו לחסידיה הנאמנים ביותר של המפלגה. אפילו היום, רבים מהחברים לשעבר במשמרות האדומים“ שתקפו ורצחו במהלך מהפכת התרבות“, אינם מביעים כל חרטה על המאורעות בימי נעוריהם. יתר על כן, על ידי חיסול הקורבנות שלה בגלוי ובמכוון, מפחידה המפלגה הקומוניסטית את כלל האוכלוסייה ויוצרת צייתנות בקרו באתר https://epochshop.com https://epochshop.com/collections/fro... חתמו על העצומה שקוראת לחקור, לגנות ולהתנער מהמפלגה הקומוניסטית הסינית https://www.rejecttheccp.comלחדשות וסרטים נוספים הרשמו לערוץ היוטיוב שלנוhttps://www.youtube.com/channel/UCm5S... מוזמנים לתמוך בNTDhttps://www.ntd.com/support-us.html עקבו אחרינו Telegram https://t.me/NTD_Hebrew עקבו אחרינו בRumble  https://rumble.com/c/c-444024 לצפייה בתוכניות באנגלית: NTD https://www.youtube.com/user/NTDTV CHINA IN FOCUS  https://www.youtube.com/c/ChinainFocu... - World Conspirecy - 6951

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הרג המוני במזרח -  פרק 3 (חלק ב')

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | הרג המוני במזרח - פרק 3 (חלק ב')

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
18 צפיות
0 1
קטגוריה:
תיאור:

מאה שנה חלפו מאז תפסה המפלגה הקומוניסטית את השלטון בבריה”מ. על פי נתונים שנאספו בידי הקונגרס האמריקני, משטרים קומוניסטיים היו אחראים למותם של לפחות 100 מיליון בני אדם.

"הספר השחור של הקומוניזם" מפרט את היסטוריית הרציחות הזו על סמך מסמכים שהותרו לפרסום על ידי ממשלות של של מדינות שהיו בעבר חברות בבריה“מ ומדינות מזרח אירופה, ועל סמך דוחות רשמיים על הקורבנות של המערכות הפוליטיות הקומוניסטיות בסין, בצפון קוריאה ובמדינות קומוניסטיות אחרות. משטרים קומוניסטיים מבצעים ״טיהורים״ פוליטיים אינטנסיביים בקרב שורותיהם ובוחרים במנהיגים האכזריים ביותר.

קשה לרבים להבין את הרציונל מאחורי האכזריות שמפעילה המפלגה הקומוניסטית כלפי חבריה שלה ובעיקר – נגד אלו שהפכו לקורבנות רק משום שסטו מקו המפלגה בנושאים מסוימים, על-אף שמכל הבחינות האחרות נותרו נאמנים לחלוטין למפלגה ולמנהיגיה.

סיבה אחת לכך היא שהמפלגה הקומוניסטית, במרד שלה נגד האלוהויות והמין האנושי, נשלטת על ידי פחד אינסטינקטיבי שהקץ שלה נמצא תמיד מעבר לפינה.

כדי לחזק את עצמה, זקוקה המפלגה לאנשים שאין בעיניהם כל חשיבות להבחנה המוסרית בין טוב לרע.

אנשים אלה מתבלטים בעת ביצוע ההרג ההמוני, ועלייתם לעמדות מנהיגות מאפשרת לצל הרפאים הקומוניסטי להבטיח את המשך עריצותו בעולם הארצי.

מניע נוסף של המפלגה לביצוע ההרג היא לגייס משתתפים מהחברה בכללותה, כפי שנעשה בסין בזמן "מהפכת התרבות“.

על ידי ביצוע רצח ופשעים אחרים בזמן הכאוס, אנשים אלה פעלו כשותפים למעשי האכזריות של המפלגה הקומוניסטית הסינית, והפושעים האכזריים ביותר הפכו לחסידיה הנאמנים ביותר של המפלגה.

אפילו היום, רבים מהחברים לשעבר ב"משמרות האדומים“ שתקפו ורצחו במהלך "מהפכת התרבות“, אינם מביעים כל חרטה על המאורעות בימי נעוריהם. יתר על כן, על ידי חיסול הקורבנות שלה בגלוי ובמכוון, מפחידה המפלגה הקומוניסטית את כלל האוכלוסייה ויוצרת צייתנות

בקרו באתר https://epochshop.com

 https://epochshop.com/collections/fro... 

חתמו על העצומה שקוראת לחקור, לגנות ולהתנער מהמפלגה הקומוניסטית הסינית

 https://www.rejecttheccp.com

לחדשות וסרטים נוספים הרשמו לערוץ היוטיוב שלנוhttps://www.youtube.com/channel/UCm5S... 

מוזמנים לתמוך בNTD

https://www.ntd.com/support-us.html 

עקבו אחרינו Telegram

 https://t.me/NTD_Hebrew 

עקבו אחרינו בRumble

 https://rumble.com/c/c-444024 

לצפייה בתוכניות באנגלית: NTD

 https://www.youtube.com/user/NTDTV 

CHINA IN FOCUS 

 

https://www.youtube.com/c/ChinainFocu...

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית