צל הרפאים של הקומוניזם לא נעלם עם התפוררותה של המפלגה הקומוניסטית במזרח אירופה. התמוטטות המשטרים הקומוניסטים בבריהמ ובמזרח אירופה סימנה את סופה של מלחמה קרה שנמשכה מחצית המאה בין הגוש הקפיטליסטי במערב לגוש הקומוניסטי במזרח. לכן, אנשים רבים היו אופטימיים והאמינו כי הקומוניזם הפך לשריד של העבר. אלא שהאמת העגומה היא שאידיאולוגיה קומוניסטית ששינתה את צורתה בחשאי השתלטה במקום זאת והשתרשה ברחבי העולם. יש משטרים שהם קומוניסטיים במוצהר כמו סין, צפון קוריאה, קובה ו-וויאטנאם, ישנן מדינות בריהמ לשעבר ומדינות במזרח אירופה שבהן לאידיאולוגיה ולנוהגים הקומוניסטיים עדיין יש השפעה משמעותית, יש מדינות באפריקה ובדרום אמריקה שמאמצות סוציאליזם תחת דגל הדמוקרטיה והממשל הרפובליקני, ויש גם מדינות באירופה ובצפון אמריקה שגופי הממשל שלהן פתוחים להשפעות קומוניסטיות מבלי שאנשים אפילו מבינים זאת. הקומוניזם גורם למלחמה, לרעב, לטבח ולרודנות. אלה כשלעצמם מחרידים דיים, אולם הנזק שנגרם מהקומוניזם הוא הרבה מעבר לכך. זה נעשה יותר ויותר ברור לרבים, כי בניגוד לכל מערכת אחרת בהיסטוריה, הקומוניזם מכריז מלחמה נגד האנושות עצמה –לרבות הערכים האנושיים וכבוד האדם. במהלך 100 שנה, ייסד הקומוניזם דיקטטורות עצומות בבריה״מ ובסין. הקומוניזם גרם ליותר מ-100 מיליון מקרי מוות לא טבעיים, שיעבד מיליארדי אנשים והביא את העולם אל סף מלחמה גרעינית ומכאן – לחורבן. אך חמור מכך הוא שהקומוניזם מוביל להרס מכוון ונרחב של מוסד המשפחה, מסית לאי-סדר חברתי, ותוקף את עצם המוסר האנושי – כל אלה הרסניים ליסודותיה של הציוויליזציה. אם כן, מהו טבעו של הקומוניזם? מהי המטרה שלו? מדוע הוא מתייחס למין האנושי כאל האויב שלו? כיצד אנחנו יכולים להימלט ממנו? קראו עוד בקישור https://www.ntd.com/how-the-specter-o... לרכישת הספר How the Specter of Communism is Ruling Our World (״כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט העולמנו״) בקרו באתר https://epochshop.com https://epochshop.com/collections/fro... חתמו על העצומה שקוראת לחקור, לגנות ולהתנער מהמפלגה הקומוניסטית הסינית https://www.rejecttheccp.comלחדשות וסרטים נוספים הרשמו לערוץ היוטיוב שלנוhttps://www.youtube.com/channel/UCm5S... מוזמנים לתמוך בNTDhttps://www.ntd.com/support-us.html עקבו אחרינו Telegram https://t.me/NTD_Hebrew עקבו אחרינו בRumble  https://rumble.com/c/c-444024 לצפייה בתוכניות באנגלית: NTD https://www.youtube.com/user/NTDTV CHINA IN FOCUS  https://www.youtube.com/c/ChinainFocu... - World Conspirecy - 6948

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | חלק 1 - הקדמה

כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט בעולמנו | חלק 1 - הקדמה

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
81 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:

צל הרפאים של הקומוניזם לא נעלם עם התפוררותה של המפלגה הקומוניסטית במזרח אירופה.

התמוטטות המשטרים הקומוניסטים בבריה"מ ובמזרח אירופה סימנה את סופה של מלחמה קרה שנמשכה מחצית המאה בין הגוש הקפיטליסטי במערב לגוש הקומוניסטי במזרח.

לכן, אנשים רבים היו אופטימיים והאמינו כי הקומוניזם הפך לשריד של העבר. אלא שהאמת העגומה היא שאידיאולוגיה קומוניסטית ששינתה את צורתה בחשאי השתלטה במקום זאת והשתרשה ברחבי העולם.

יש משטרים שהם קומוניסטיים במוצהר כמו סין, צפון קוריאה, קובה ו-וויאטנאם, ישנן מדינות בריה"מ לשעבר ומדינות במזרח אירופה שבהן לאידיאולוגיה ולנוהגים הקומוניסטיים עדיין יש השפעה משמעותית, יש מדינות באפריקה ובדרום אמריקה שמאמצות סוציאליזם תחת דגל הדמוקרטיה והממשל הרפובליקני, ויש גם מדינות באירופה ובצפון אמריקה שגופי הממשל שלהן פתוחים להשפעות קומוניסטיות מבלי שאנשים אפילו מבינים זאת.

הקומוניזם גורם למלחמה, לרעב, לטבח ולרודנות.

אלה כשלעצמם מחרידים דיים, אולם הנזק שנגרם מהקומוניזם הוא הרבה מעבר לכך.

זה נעשה יותר ויותר ברור לרבים, כי בניגוד לכל מערכת אחרת בהיסטוריה, הקומוניזם מכריז מלחמה נגד האנושות עצמה –לרבות הערכים האנושיים וכבוד האדם.

במהלך 100 שנה, ייסד הקומוניזם דיקטטורות עצומות בבריה״מ ובסין. הקומוניזם גרם ליותר מ-100 מיליון מקרי מוות לא טבעיים, שיעבד מיליארדי אנשים והביא את העולם אל סף מלחמה גרעינית ומכאן – לחורבן.

אך חמור מכך הוא שהקומוניזם מוביל להרס מכוון ונרחב של מוסד המשפחה, מסית לאי-סדר חברתי, ותוקף את עצם המוסר האנושי – כל אלה הרסניים ליסודותיה של הציוויליזציה.

אם כן, מהו טבעו של הקומוניזם? מהי המטרה שלו? מדוע הוא מתייחס למין האנושי כאל האויב שלו? כיצד אנחנו יכולים להימלט ממנו?

קראו עוד בקישור https://www.ntd.com/how-the-specter-o... 

לרכישת הספר How the Specter of Communism is Ruling Our World (״כיצד צל הרפאים של הקומוניזם שולט העולמנו״)

בקרו באתר https://epochshop.com

 https://epochshop.com/collections/fro... 

חתמו על העצומה שקוראת לחקור, לגנות ולהתנער מהמפלגה הקומוניסטית הסינית

 https://www.rejecttheccp.com

לחדשות וסרטים נוספים הרשמו לערוץ היוטיוב שלנוhttps://www.youtube.com/channel/UCm5S... 

מוזמנים לתמוך בNTD

https://www.ntd.com/support-us.html 

עקבו אחרינו Telegram

 https://t.me/NTD_Hebrew 

עקבו אחרינו בRumble

 https://rumble.com/c/c-444024 

לצפייה בתוכניות באנגלית: NTD

 https://www.youtube.com/user/NTDTV 

CHINA IN FOCUS 

 

https://www.youtube.com/c/ChinainFocu...

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית