איזה כיף שאתם פה! מתעוררים ביחד איתנו!אנחנו ממש מתרגשים לשתף אתכם במחשבות הכי אינטימיות וחשופות שלנו בנוגע לתהליך ההתעוררות וההתמודדות עם מערכות יחסים. משפחה, חברים, זוגיות, קונספירציות, מימד חמישי, אותנטיות וחמלה. הפרק השלישי עוסק במורכבות שאיתה כל מתעורר מתמודד והיא השפעתה של ההתעוררות על מערכות היחסים בחייו. איך אתם מתמודדים עם הקושי של 'ערים למחצה' או 'ישנים עמוק' בתוך המשפחה הגרעינית... הורים ואחים..? איך מתמודדים עם הפער בתחומי העיניין? שאלה צופה יקרה שלנו והרי התשובה. קישורים מהפרקTHEY LIVE הסרט - https://youtu.be/9twwYg_llwwהתנועה לשחרור בריטני - freebritney# לא עוד האשטאגלורי לאד – איך להתמודד עם ויכוח לא נעים - https://youtu.be/7PycxEqbW2Yאליזבת אפריל – כלים פרקטיים להצבת גבולות במערכות יחסים - https://open.spotify.com/episode/1Kts...WE ACT - ערוץ תקשורת בלתי ממומן - https://www.weact.live/ מוזמנים להצטרף אלינוhttps://t.me/olamhaba - יומנו של מתעורר – ערוץ הטלגרם של אלעדhttps://t.me/FrequencyRaiser - שומרת התדר – ערוץ הטלגרם של נעםעמוד האינסטגרם של נעם - אומנות שבאה מהלב -numaheartist@https://soundcloud.com/noamfrd/sets/j... - מתעוררים בסאונד קלאודMitorerimpodcast@gmail.comמחכים לשמוע מכם,נעם ואלעד  שיר סיום מומלץ - https://youtu.be/b8UstoG_1lg - General - 6903

‏מתעוררים עם נעם פרידמן ואלעד נחשון‏‏ | פרק 3 - מערכות יחסים

‏מתעוררים עם נעם פרידמן ואלעד נחשון‏‏ | פרק 3 - מערכות יחסים

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
41 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:

 

איזה כיף שאתם פה! מתעוררים ביחד איתנו!
אנחנו ממש מתרגשים לשתף אתכם במחשבות הכי אינטימיות וחשופות שלנו בנוגע לתהליך ההתעוררות וההתמודדות עם מערכות יחסים. משפחה, חברים, זוגיות, קונספירציות, מימד חמישי, אותנטיות וחמלה.
 
הפרק השלישי עוסק במורכבות שאיתה כל מתעורר מתמודד והיא השפעתה של ההתעוררות על מערכות היחסים בחייו. "איך אתם מתמודדים עם הקושי של 'ערים למחצה' או 'ישנים עמוק' בתוך המשפחה הגרעינית... הורים ואחים..? איך מתמודדים עם הפער בתחומי העיניין?" שאלה צופה יקרה שלנו והרי התשובה.
 
קישורים מהפרק
THEY LIVE הסרט - https://youtu.be/9twwYg_llww
התנועה לשחרור בריטני - freebritney# לא עוד האשטאג
לורי לאד – איך להתמודד עם ויכוח לא נעים - https://youtu.be/7PycxEqbW2Y
אליזבת אפריל – כלים פרקטיים להצבת גבולות במערכות יחסים - https://open.spotify.com/episode/1Kts...
WE ACT - ערוץ תקשורת בלתי ממומן - https://www.weact.live/
 
מוזמנים להצטרף אלינו
https://t.me/olamhaba - "יומנו של מתעורר" – ערוץ הטלגרם של אלעד
https://t.me/FrequencyRaiser - "שומרת התדר" – ערוץ הטלגרם של נעם
עמוד האינסטגרם של נעם - אומנות שבאה מהלב -numaheartist@
https://soundcloud.com/noamfrd/sets/j... - מתעוררים בסאונד קלאוד
Mitorerimpodcast@gmail.com
מחכים לשמוע מכם,
נעם ואלעד
 
 
שיר סיום מומלץ - https://youtu.be/b8UstoG_1lg

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית