בדיקות המטוש מכילות חלקיקי נאנו המסוכנים בשימוש חוזרחבר באגודות הביו-חומרים וההנדסה הבינלאומיות, רכז פרויקט הננו-אקוטוקסולוגיה של המכון האיטלקי INESE, מייסד עמותת הבריאות- משפט ומדע בז'נבה שוויץ, חבר באשכול NANOTOX של הנציבות האירופית ובאוכלוס המזון והחקלאות של האום לבטיחות במזונות ננוטכנולוגיים, פרופסור אנטוניאטה מ 'גתי, מומחה נבחר ב (FAO / WHO) כמייסד שותף וחוקר ראשי של Nanodiagnostics. בחנו את הבדיקות מתחת למיקרוסקופ ESEM ו- EDS, בין החומרים שמצאו היו חומרים קשים, כמויות גדולות של כסף (ננו) , אלומיניום, טיטניום וסיבי זכוכית וכו 'נמצאו בצורת חלקיקים. כמובן, החלקיקים שנמצאו מפריעים לבריאות. לדברי המדען, אם אלה חודרים לקרום הרירי, הם עלולים לגרום לפציעות ודלקת. פרופסור גתי לא יכול היה לקבוע אם המקלות המיועדים צמר גפן סטרילי עשויים מפחמן או מכותנה. מכיוון שעל המוצר, האדמה הייתה עשויה מסידן פחמתי, נירוסטה או סיליקטים. מקל בדיקה דמוי מברשת של חברה סינית אחרת, מנטאק, הראה הרבה סיבים שבורים. כמו כן, נמצאו פחמן, סיליקון, זירקוניום, גופרית, אלומיניום, טיטניום ונתרן כמרכיבי המדגם.בחברה מסבירים כי ליבת הסיבים עשויה מניילון עם ציפוי קנייני של חומר שהתגלה כסיליקט-זירקוניום-טיטניום בניתוח. ציפוי זה מקשיח את הסיבים כך שיוכל לקרוע את הקרום הרירי. קיימת אפשרות שהלחץ המופעל במהלך תמרוני מריחה עלול לשבור חלק מהסיבים שנותרו במקומם. כשזה קורה, הם עלולים לגרום לתגובת גוף זר שעלולה לפגוע בקרום הרירי המקשה על הנשימה והדיבור. רופאי אף אוזן גרון רבים מוצאים ממברנות ריריות מוקשות בהדרגה אצל אנשים שנבדקים לעיתים קרובות עבור ל SARS-CoV-2. ממברנות ריריות, שכבר אינן שלמות, אינן יכולות עוד להגן על עצמן מפני נגיפים, חיידקים ופטריות עד שהן מגיעות לדרכי הנשימה, כך מדווח רופא הילדים אוג'ן ג'אנזן. חיידקים נכנסים לדרכי הנשימה ללא כל פילטר חיסוני. בעייתי במיוחד בהקשר זה: הלחות מהנשימה החמה שמתחת למסכות היא הקרקע האידיאלית לכל סוגי החיידקים. על פי הניתוח של פרופסור גתי, הנקודות הלבנות הקטנות בתמונה על צוואר המוט הן חלקיקי כסף: כסף הוא חומר שאינו מוכרז בתוספת החבילה של היצרן. לאחר ניתוח מספר ספוגים של יצרנים שונים, פרופסור גתי מגיע למסקנות הבאות: הבדיקות עשויות מסיבים חזקים. אם הם מגרדים את רירית האף, הם עלולים לפגוע בה ולגרום לפציעת דימום או, בכל מקרה, לטראומה של רקמות. במהלך תהליך ההחלמה של הרירית, הסיבים הפצוצים יכולים לחדור לרקמה מבלי להסיר אותם, ולגרום להיווצרות גרנולומה או רקמה פיברוטית, כמו בכל גוף זר. חלק מהספוגיות מסוכנות לרירית האף-גרון, מכיוון שסיבי זגוגית קשים ושבירים עלולים לשרוט את הרירית וליצור נגעים. דימום הוא אינדיקציה לפולשנות הבדיקה. בדיקות ספוגיות חוזרות עלולות להוביל לנגעים כרוניים. שחרור שברי סיבי זגוגית שבירים עלול לגרום לתגובות ביולוגיות ברקמות כמו גרנולומות ו / או פיברוזיס. https://www.5gvirusnews.com/saglik/bir-bu-eksikti-o-da-cikti-h535.html - Corona News - 6761

בדיקות המטוש מכילות חלקיקי נאנו המסוכנים בשימוש חוזר

בדיקות המטוש מכילות חלקיקי נאנו המסוכנים בשימוש חוזר

חבר באגודות הביו-חומרים וההנדסה הבינלאומיות, רכז פרויקט הננו-אקוטוקסולוגיה של המכון האיטלקי INESE, מייסד עמותת הבריאות- משפט ומדע בז'נבה שוויץ, חבר באשכול NANOTOX של הנציבות האירופית ובאוכלוס המזון והחקלאות של האו"ם לבטיחות במזונות ננוטכנולוגיים, פרופסור אנטוניאטה מ 'גתי, מומחה נבחר ב (FAO / WHO) כמייסד שותף וחוקר ראשי של Nanodiagnostics. 

בחנו את הבדיקות מתחת למיקרוסקופ ESEM ו- EDS, בין החומרים שמצאו היו חומרים קשים, כמויות גדולות של כסף (ננו) , אלומיניום, טיטניום וסיבי זכוכית וכו 'נמצאו בצורת חלקיקים. כמובן, החלקיקים שנמצאו מפריעים לבריאות. לדברי המדען, אם אלה חודרים לקרום הרירי, הם עלולים לגרום לפציעות ודלקת. פרופסור גתי לא יכול היה לקבוע אם המקלות המיועדים "צמר גפן סטרילי" עשויים מפחמן או מכותנה. מכיוון שעל המוצר, "האדמה הייתה עשויה מסידן פחמתי, נירוסטה או סיליקטים". מקל בדיקה דמוי מברשת של חברה סינית אחרת, מנטאק, הראה הרבה סיבים שבורים. כמו כן, נמצאו פחמן, סיליקון, זירקוניום, גופרית, אלומיניום, טיטניום ונתרן כמרכיבי המדגם.

"בחברה מסבירים כי ליבת הסיבים עשויה מניילון עם ציפוי קנייני של חומר שהתגלה כסיליקט-זירקוניום-טיטניום בניתוח. ציפוי זה מקשיח את הסיבים כך שיוכל לקרוע את הקרום הרירי. קיימת אפשרות שהלחץ המופעל במהלך תמרוני מריחה עלול לשבור חלק מהסיבים שנותרו במקומם. כשזה קורה, הם עלולים לגרום לתגובת גוף זר שעלולה לפגוע בקרום הרירי המקשה על הנשימה והדיבור. " רופאי אף אוזן גרון רבים מוצאים ממברנות ריריות מוקשות בהדרגה אצל אנשים שנבדקים לעיתים קרובות עבור ל SARS-CoV-2. ממברנות ריריות, שכבר אינן שלמות, אינן יכולות עוד להגן על עצמן מפני נגיפים, חיידקים ופטריות עד שהן מגיעות לדרכי הנשימה, כך מדווח רופא הילדים אוג'ן ג'אנזן. חיידקים נכנסים לדרכי הנשימה ללא כל פילטר חיסוני. בעייתי במיוחד בהקשר זה: הלחות מהנשימה החמה שמתחת למסכות היא הקרקע האידיאלית לכל סוגי החיידקים. על פי הניתוח של פרופסור גתי, הנקודות הלבנות הקטנות בתמונה על צוואר המוט הן חלקיקי כסף: "כסף הוא חומר שאינו מוכרז בתוספת החבילה של היצרן."

 לאחר ניתוח מספר ספוגים של יצרנים שונים, פרופסור גתי מגיע למסקנות הבאות: 

הבדיקות עשויות מסיבים חזקים. אם הם מגרדים את רירית האף, הם עלולים לפגוע בה ולגרום לפציעת דימום או, בכל מקרה, לטראומה של רקמות. במהלך תהליך ההחלמה של הרירית, הסיבים הפצוצים יכולים לחדור לרקמה מבלי להסיר אותם, ולגרום להיווצרות גרנולומה או רקמה פיברוטית, כמו בכל גוף זר. חלק מהספוגיות מסוכנות לרירית האף-גרון, מכיוון שסיבי זגוגית קשים ושבירים עלולים לשרוט את הרירית וליצור נגעים. דימום הוא אינדיקציה לפולשנות הבדיקה. בדיקות ספוגיות חוזרות עלולות להוביל לנגעים כרוניים. שחרור שברי סיבי זגוגית שבירים עלול לגרום לתגובות ביולוגיות ברקמות כמו גרנולומות ו / או פיברוזיס.

 https://www.5gvirusnews.com/saglik/bir-bu-eksikti-o-da-cikti-h535.html

בדיקות המטוש מכילות חלקיקי נאנו המסוכנים בשימוש חוזר

בדיקות המטוש מכילות חלקיקי נאנו המסוכנים בשימוש חוזר

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
100 צפיות
0 1
קטגוריה:

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית