חשיפה: ביבי נתניהו וקציני הצבא חברים באילומנטיבסרטון המצורף, העיתונאי והתחקירן טאקסה מארקס Texe Marrs חושף כתבות עיתונאיות המוכיחות שראשי הצמרת הישראלית חברים בארגון האילומינטי, ושהחברה הישראלית כולה נשלטת על ידי אנשים החברים בכת. בין החברים הבכירים יצחק רבין, ובנימין נתניהו.  חברי הכת מתכנסים בדירות מסתור שמקושטות בגולגלות ועצמות, ומקיימים טקסי פולחן לנוכח מזבח מקושט בחרבות. מי שלא יודע, ארגון האילומנטי הוקם בשנת 1776 על ידי אדם וויסהאופט. הוא כרת ברית עם יורשו של שבתאי צבי, יעקב פראנק והפרנקיסטים הם כבר שנים ארוכות בני ברית של הארגון הדיקטטורי הזה שחלומו הרטוב הוא לשלוט בעולם כולו, בכל בני האדם, ולהפוך את העמים כולם לעבדים.  טאקסה מארקס חושף כי גם חוסיין מלך ירדן, כמו גם בכירי הצבא והממשל בישראל, הם חברים בארגון. על פי הנראה כיום הארגון שמסתתר השתלט על כל ראשי המדינות של העולם, והוא מוליך את העמים כולם אל התהום בעזרת מסעות שקרים הונאה ותעמולה. שתפו והפיצו, שכולם ידעו.  SHOW LESS    - Agenda 21 - 6621

ביבי נתניהו וקציני צבא וכל המערכת הבכירה בישראל חברה בכת האילומנטי חשיפה של העיתונאי טאקסה מארס

ביבי נתניהו וקציני צבא וכל המערכת הבכירה בישראל חברה בכת האילומנטי חשיפה של העיתונאי טאקסה מארס

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
1 חודש
142 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:

חשיפה: ביבי נתניהו וקציני הצבא חברים באילומנטי

בסרטון המצורף, העיתונאי והתחקירן טאקסה מארקס Texe Marrs חושף כתבות עיתונאיות המוכיחות שראשי הצמרת הישראלית חברים בארגון האילומינטי, ושהחברה הישראלית כולה נשלטת על ידי אנשים החברים בכת. בין החברים הבכירים יצחק רבין, ובנימין נתניהו.

 

חברי הכת מתכנסים בדירות מסתור שמקושטות בגולגלות ועצמות, ומקיימים טקסי פולחן לנוכח מזבח מקושט בחרבות. מי שלא יודע, ארגון האילומנטי הוקם בשנת 1776 על ידי אדם וויסהאופט. הוא כרת ברית עם יורשו של שבתאי צבי, יעקב פראנק והפרנקיסטים הם כבר שנים ארוכות בני ברית של הארגון הדיקטטורי הזה שחלומו הרטוב הוא לשלוט בעולם כולו, בכל בני האדם, ולהפוך את העמים כולם לעבדים.

 

טאקסה מארקס חושף כי גם חוסיין מלך ירדן, כמו גם בכירי הצבא והממשל בישראל, הם חברים בארגון. על פי הנראה כיום הארגון שמסתתר השתלט על כל ראשי המדינות של העולם, והוא מוליך את העמים כולם אל התהום בעזרת מסעות שקרים הונאה ותעמולה.

שתפו והפיצו, שכולם ידעו.

 
 

SHOW LESS

 

 
 

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית