ג׳ון לנון, מייסד להקת החיפושיות, נרצח כי אנשים רבים הקשיבו לו והוא סיפר לנו את האמת על מי שהופך את עולמו היפה של אלוהים לגהינום, רעלים במי השתייה שלנו, רעלים שמוצגים כתרופות: ״כל החברה שלנו נשלטת על ידי אנשים בלתי שפויים״ אומר לנון בסרטון שלפניכם, ״הם פועלים להשגת מטרות לא שפויות באמצעים לא שפויים. אני יכול לתמצת זאת למשפט אחד: אנחנו מנוהלים בידי מטורפים הפועלים באמצעים מרושעים. אם מישהו יכול להעלות על הכתב מה הממשלה האמריקנית, הבריטית, הרוסית או הסינית מנסות להשיג... לדעתי הם פשוט מטורפים. אבל אם אני אומר את זה הם עלולים לעצור ולאשפז אותי בכפייה על שאני חושף זאת. וזה מה שמטורף״.תסמכו עליו שהוא ידע על מה הוא מדבר. אדם שכל כך הרבה אנשים נוהים אחריו נשלט ונמצא במעקב מתמיד של הממסד, אם הוא לא גודל לשם כך, והועלה לגדולה כדי להיות נציג שלהם. האם נפסיק את הגיהינום? השינוי מתחיל בהסכמה לשאול שאלות ולהבין את האמת. שתפו והפיצו, שכולם ידעו. - General - 6572

החברה שלנו מנוהלת בידי אנשים בלתי שפויים - ג׳ון לנון

החברה שלנו מנוהלת בידי אנשים בלתי שפויים - ג׳ון לנון

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
5 חודשים
195 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
ג׳ון לנון, מייסד להקת החיפושיות, נרצח כי אנשים רבים הקשיבו לו והוא סיפר לנו את האמת על מי שהופך את עולמו היפה של אלוהים לגהינום, רעלים במי השתייה שלנו, רעלים שמוצגים כתרופות:
״כל החברה שלנו נשלטת על ידי אנשים בלתי שפויים״ אומר לנון בסרטון שלפניכם,
״הם פועלים להשגת מטרות לא שפויות באמצעים לא שפויים. אני יכול לתמצת זאת למשפט אחד: אנחנו מנוהלים בידי מטורפים הפועלים באמצעים מרושעים. אם מישהו יכול להעלות על הכתב מה הממשלה האמריקנית, הבריטית, הרוסית או הסינית מנסות להשיג... לדעתי הם פשוט מטורפים. אבל אם אני אומר את זה הם עלולים לעצור ולאשפז אותי בכפייה על שאני חושף זאת. וזה מה שמטורף״.
תסמכו עליו שהוא ידע על מה הוא מדבר. אדם שכל כך הרבה אנשים נוהים אחריו נשלט ונמצא במעקב מתמיד של הממסד, אם הוא לא גודל לשם כך, והועלה לגדולה כדי להיות נציג שלהם.
האם נפסיק את הגיהינום?
השינוי מתחיל בהסכמה לשאול שאלות ולהבין את האמת.
 
שתפו והפיצו, שכולם ידעו.

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית