בפרק זה דר מק'קלו משיב לשאלה מדוע היה מיקוד בלתי פוסק על חיסון המוני כדרך היחידה לחזור לנורמליות, הוא מסביר כי זה נוגע למשמעות של החיסון, הוא נותן את הקרדיט לוויטני ווב על כך שהיא הבינה את זה כבר באפריל, שזה מה שהגלובליסטים חיכו לו, הם חיכו לדרך לסמן אנשים, שאתם מקבלים חיסון אתם מסומנים במסד נתונים וזה יכול לשמש עבור סחר, למסחר, לשינוי התנהגויות, ולכל המטרות השונות.מדוע אנו צריכים חסינות לקויה מהחיסון בראש סדר העדיפויות ושחסינות טבעית לא תחשב? הרי כל מדען בעולם יודע שהחסינות הטבעית טובה בהרבה מהחסינות של החיסון, זה מה שגורם לו לחשוב שוויטני צודקת.הוא מזהיר כי החיסון הוא רק פתיח, כעת יהיו עדכונים, הולכים להיות מנות דחף, הם כבר מכינים אנשים לכך שהולך להיות עוד.עד כה לעולם לא היינו לוקחים ישירות מהקופסה טכנולוגיה חדשה לגמרי שמעולם לא נבדקה לפני כן, טכנולוגיה שאנחנו יודעים שמייצרת את חלבון הספייק המסוכן שפוגע בכלי הדם וגורם לקרישת דם.כל אלו הן דוגמאות ברורות לעוולות ושמשהו מאוד לא בסדר עם מה שקורה כאן ואנשים נפגעים בצורה יוצאת דופן. - General - 6164

החיסון הוא דרך לסמן אנשים, ליצור ציות ושליטה בהתנהגות | פרק 2

החיסון הוא דרך לסמן אנשים, ליצור ציות ושליטה בהתנהגות | פרק 2

WeActLive Photo
WeActLive
7 months
146 Views
0 0
Category:
Description:

בפרק זה ד"ר מק'קלו משיב לשאלה מדוע היה מיקוד בלתי פוסק על חיסון המוני כדרך היחידה לחזור לנורמליות, הוא מסביר כי זה נוגע למשמעות של החיסון, הוא נותן את הקרדיט לוויטני ווב על כך שהיא הבינה את זה כבר באפריל, שזה מה שהגלובליסטים חיכו לו, הם חיכו לדרך לסמן אנשים, שאתם מקבלים חיסון אתם מסומנים במסד נתונים וזה יכול לשמש עבור סחר, למסחר, לשינוי התנהגויות, ולכל המטרות השונות.

מדוע אנו צריכים חסינות לקויה מהחיסון בראש סדר העדיפויות ושחסינות טבעית לא תחשב? הרי כל מדען בעולם יודע שהחסינות הטבעית טובה בהרבה מהחסינות של החיסון, זה מה שגורם לו לחשוב שוויטני צודקת.

הוא מזהיר כי החיסון הוא רק פתיח, כעת יהיו עדכונים, הולכים להיות מנות דחף, הם כבר מכינים אנשים לכך שהולך להיות עוד.

עד כה לעולם לא היינו לוקחים ישירות מהקופסה טכנולוגיה חדשה לגמרי שמעולם לא נבדקה לפני כן, טכנולוגיה שאנחנו יודעים שמייצרת את חלבון הספייק המסוכן שפוגע בכלי הדם וגורם לקרישת דם.

כל אלו הן דוגמאות ברורות לעוולות ושמשהו מאוד לא בסדר עם מה שקורה כאן ואנשים נפגעים בצורה יוצאת דופן.

Comments:

Comment
Up Next Autoplay