זה אידיולוגיה חברתית שנשלטת על ידי המהנדסי החברה, כדי לשלוט בילודה לפי בחירת הקרטריונים שמתאימים להם, כמו גם לפי אופיים והגזע שלהם. הם מטפחים יותר את אלו שהם רוצים ומרסנים את אלו שהם רוצים לדלל, כל זה לפי הקרטריונים שהם הציבו כמהנדסי החברה.כמו גם מהנדסי החברה מאמינים שזה הוא הסדר הטבעי שהאנושות תחת שליטה בילודה, כמו גם הם מאמינים שיש להם את הזכות להחליט איזה גזע יחייה יותר ואיזה גזע ימות יותר. מדע האפיגנטיקה מראה באופן ברור שלמין האנושי יש את היכולת ליצור שינויים הסתגלותיים לביטויי הגנים שלהם, ביחס לשינויים בתודעה. נאו פמיניזם:שיטת הנדסת תודעה שמיועדת ליצור חוסר איזון בין המינים:מלחמת המיניםחוסר איזון בטוסטסטרוןשליטה על הילודהשימוש בנשים ככלי תמיכה בצייטני חוקקישורים:אתר:http://stevenmager.com/Live 528:https://live.ahava528.com/channel/CenterForTheStudyOfTruthטלגרם:https://t.me/TruthStudyCenterChat1https://t.me/TruthStudyCenter - General - 3448

אפיגנטיקה Epi-Eugenics נאו-פמיניזם

אפיגנטיקה Epi-Eugenics נאו-פמיניזם

6 חודשים
75 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
זה אידיולוגיה חברתית שנשלטת על ידי המהנדסי החברה, כדי לשלוט בילודה לפי בחירת הקרטריונים שמתאימים להם, כמו גם לפי אופיים והגזע שלהם. הם מטפחים יותר את אלו שהם רוצים ומרסנים את אלו שהם רוצים לדלל, כל זה לפי הקרטריונים שהם הציבו כמהנדסי החברה.
כמו גם מהנדסי החברה "מאמינים" שזה הוא "הסדר הטבעי" שהאנושות תחת שליטה בילודה, כמו גם הם "מאמינים" שיש להם את הזכות להחליט איזה גזע יחייה יותר ואיזה גזע ימות יותר.
מדע האפיגנטיקה מראה באופן ברור שלמין האנושי יש את היכולת ליצור שינויים הסתגלותיים לביטויי הגנים שלהם, ביחס לשינויים בתודעה.
נאו פמיניזם:
שיטת הנדסת תודעה שמיועדת ליצור חוסר איזון בין המינים:
מלחמת המינים
חוסר איזון בטוסטסטרון
שליטה על הילודה
שימוש בנשים ככלי תמיכה בצייטני חוק

קישורים:

אתר:

http://stevenmager.com/

Live 528:

https://live.ahava528.com/channel/CenterForTheStudyOfTruth

טלגרם:

https://t.me/TruthStudyCenterChat1

https://t.me/TruthStudyCenter

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית