נעמי וולף היא אולי אחת הנשים המעניינות בשיח סביב מדיניות ופוליטיקה בארהב. מתחילת הקריירה שלה, כתלמידת מחקר היא היתה פורצת דרך ונושאיה החדשניים לא בקלות מצאו את מקומם באוקספורד של שנות ה-80. בסופו של דבר נושאי ההתעסקות הובילה לכתיבת רב המכר 'מיתוס היופי'. לאחר מכן פרסמה רבי מכר נוספים. עם השנים הפכו נושאי עיסוקה וכתיבתה ממוקדים יותר סביב נושא חירויות האזרח וגבולות המעורבות של המדינה בחיי הפרט והקהילה. משמעותי מאוד בהקשר זה הוא ספרה 'סופה של אמריקה: מכתב אזהרה לפטריוט הצעיר' שיצא לאור בשנת 2007 ואף עובד לאחר מכן לסרט. בנוסף להיבט הכתיבה והתאוריה של פועלה, וולף היא גם אשת מעשה, ומייסדת של חברת דיילי קלאוט. חברה זו חרטה על דגלה, באמצעות פלטפורמה טכנולוגית ייעודית שיצרה, לחזק את השפעתם של כלל האנשים בדמוקרטיה על ידי הבאת מגוון גדול של דעות במכלול נושאים והקלת הגישה לנבחרים ברמות השלטון השונות. לאחרונה, לאור הקולות הנשמעים והצעדים הננקטים בארהב לשם החלת דרכון החיoונ'ם שם, נעמי וולף יוצאת בקריאה נרגשת, ומסבירה לנו, את הסכנות המפחידות הטמונות בצעד הזה. ההתמצאות של נעמי במגוון היבטים (תאורטיים, טכניים, אקטיביזם) מאפשרים לקהלים רבים להתחבר אל דבריה.קרדיט על התרגום:Goor gili sasson - Human Experiments - 3439

נעמי וולף | אזהרה חמורה לגבי דרכון החיסון

נעמי וולף | אזהרה חמורה לגבי דרכון החיסון

6 חודשים
95 צפיות
0 2
קטגוריה:
תיאור:

נעמי וולף היא אולי אחת הנשים המעניינות בשיח סביב מדיניות ופוליטיקה בארה"ב. מתחילת הקריירה שלה, כתלמידת מחקר היא היתה פורצת דרך ונושאיה החדשניים לא בקלות מצאו את מקומם באוקספורד של שנות ה-80. בסופו של דבר נושאי ההתעסקות הובילה לכתיבת רב המכר 'מיתוס היופי'. לאחר מכן פרסמה רבי מכר נוספים.

 

עם השנים הפכו נושאי עיסוקה וכתיבתה ממוקדים יותר סביב נושא חירויות האזרח וגבולות המעורבות של המדינה בחיי הפרט והקהילה. משמעותי מאוד בהקשר זה הוא ספרה 'סופה של אמריקה: מכתב אזהרה לפטריוט הצעיר' שיצא לאור בשנת 2007 ואף עובד לאחר מכן לסרט.

 

בנוסף להיבט הכתיבה והתאוריה של פועלה, וולף היא גם אשת מעשה, ומייסדת של חברת דיילי קלאוט. חברה זו חרטה על דגלה, באמצעות פלטפורמה טכנולוגית ייעודית שיצרה, לחזק את השפעתם של כלל האנשים בדמוקרטיה על ידי הבאת מגוון גדול של דעות במכלול נושאים והקלת הגישה לנבחרים ברמות השלטון השונות. לאחרונה, לאור הקולות הנשמעים והצעדים הננקטים בארה"ב לשם החלת דרכון החיoונ'ם שם, נעמי וולף יוצאת בקריאה נרגשת, ומסבירה לנו, את הסכנות המפחידות הטמונות בצעד הזה. ההתמצאות של נעמי במגוון היבטים (תאורטיים, טכניים, אקטיביזם) מאפשרים לקהלים רבים להתחבר אל דבריה.

קרדיט על התרגום:

Goor gili sasson

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית