סוכרת היא המגיפה העולמית האמיתית הפוצעת והורגת מיליוני חולים ברחבי העולם בכל שנה - מנמקים, עיוורון ועד קריסת איברים חיוניים ומוות. הטיפול הקונבנציונלי אינו מטפל במחלה ומשמר את החולים במצב כרוני - ובכך הופך אותם לתלותיים בתרופות וזריקות לשארית חייהם. במהלך הפרק יתגלה: מהן הסכנות ארוכות הטווח בהזרקת אינסולין? מהם גורמי הסיכון העיקריים לחלות בסוכרת? וכיצד אפשר להפוך את מסלול המחלה ולהבריא לחלוטין - ללא שימוש בתרופות? בתכנית אערוך ראיון מקיף עם פרופ' שמואל לויט - מומחה עולמי לאבחון וטיפול בסוכרת ודר חיים רוזנטל - המשלב גישה טבעית עם שיטות אבחון וניטור של הרפואה המערבית. כמו כן יתארחו אורן כהן ואמנון ירון וישתפו את המסע האישי שלהם בהחלמה מסוכרת ושלל מחלות כרוניות נוספות. מוזמנים ומוזמנות להוסיף בתגובות שאלות אליי ואל המומחים והאורחים שהתראיינו בתכנית (ניתן גם אליי באופן אנונימי בפרטי). בין שולחי השאלות יוגרל סשן ייעוץ טיפולי במתנה עם יאיר גת. אודות יאיר גת - יועץ לבריאות טבעית, מלווה בתהליכי הבראה ושינוי קוגניטיבי-התנהגותי ומנחה קבוצות טיפוליות https://www.pashutbari.co.il***לדף הפייסבוק של יאיר גת - פשוט בריאhttps://www.facebook.com/pashut.bariלאתר המרפאה של פרופ' שמואל לויטhttp://levitsh.co.il/hebrewלדף הפייסבוק של דר חיים רוזנטלhttps://www.facebook.com/dr.rosenthalchaimלדף הפייסבוק של אורן כהןhttps://www.facebook.com/oren.cohen.90לדף הפייסבוק של אמנון ירוןhttps://www.facebook.com/amnonyaron***ערוץ התקשורת WeAct זקוק לעזרתכם!נרתמים ותומכים בהמשך השידורים העצמאיים - לבנייה ופיתוח האתר, אחסון החומרים ויצירת המשך התשתית לשידורים החיים.מוזמנים/ות לתרום מרוחב לבכם/ן: https://www.weact.live/websitedevcontpaybox   תם עידן הצנזורה - אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותיחברים וחברות יקרים/ות!לפי מה שנראה כרגע זמננו כאן קצוב!הצנזורה וסתימת הפיות ברשתות החברתיות מגבירה את הקצב, האפשרות כי הרשתות הגדולות יחסמו/יקרסו בקרוב והעובדה כי יוטיוב מחקו לנו את הערוץ באחת, מקדמת את כולנו לשלב הבא של השחרור.חשוב להצטרף מהיום:https://www.weact.live/signupכך נמשיך יחד בהפצת הידעיקר הערך עבור כולם, נמשיך וננגיש כלים מעשיים ואי של שפיות ללא איומים ובריונות.באנו לעשות יחד!אנו רואים את המעבר כהזדמנות משותפת, לוקחים אחריות, מצטרפים ומפיציםהתעוררנו ואנחנו לא חוזרים לישון!אמת מארץ תצמחאוהבים אתכם/ןשמחים ללכת את הדרך יחדתודה מעומק הלב  - General - 1921

בריאות שלמה עם יאיר גת - ריפוי טבעי למחלת הסוכרת

בריאות שלמה עם יאיר גת - ריפוי טבעי למחלת הסוכרת

WeAct.Live Photo
WeAct.Live
10 חודשים
229 צפיות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
סוכרת היא המגיפה העולמית האמיתית הפוצעת והורגת מיליוני חולים ברחבי העולם בכל שנה - מנמקים, עיוורון ועד קריסת איברים חיוניים ומוות. הטיפול הקונבנציונלי אינו מטפל במחלה ו"משמר" את החולים במצב כרוני - ובכך הופך אותם לתלותיים בתרופות וזריקות לשארית חייהם.

 

במהלך הפרק יתגלה: מהן הסכנות ארוכות הטווח בהזרקת אינסולין? מהם גורמי הסיכון העיקריים לחלות בסוכרת? וכיצד אפשר להפוך את מסלול המחלה ולהבריא לחלוטין - ללא שימוש בתרופות?

 

בתכנית אערוך ראיון מקיף עם פרופ' שמואל לויט - מומחה עולמי לאבחון וטיפול בסוכרת וד"ר חיים רוזנטל - המשלב גישה טבעית עם שיטות אבחון וניטור של הרפואה המערבית. כמו כן יתארחו אורן כהן ואמנון ירון וישתפו את המסע האישי שלהם בהחלמה מסוכרת ושלל מחלות כרוניות נוספות.

 

מוזמנים ומוזמנות להוסיף בתגובות שאלות אליי ואל המומחים והאורחים שהתראיינו בתכנית (ניתן גם אליי באופן אנונימי בפרטי). בין שולחי השאלות יוגרל סשן ייעוץ טיפולי במתנה עם יאיר גת.

 

אודות יאיר גת - יועץ לבריאות טבעית, מלווה בתהליכי הבראה ושינוי קוגניטיבי-התנהגותי ומנחה קבוצות טיפוליות https://www.pashutbari.co.il

***

לדף הפייסבוק של יאיר גת - פשוט בריא

https://www.facebook.com/pashut.bari

לאתר המרפאה של פרופ' שמואל לויט

http://levitsh.co.il/hebrew

לדף הפייסבוק של ד"ר חיים רוזנטל

https://www.facebook.com/dr.rosenthalchaim

לדף הפייסבוק של אורן כהן
לדף הפייסבוק של אמנון ירון
***

ערוץ התקשורת WeAct זקוק לעזרתכם!

נרתמים ותומכים בהמשך השידורים העצמאיים - לבנייה ופיתוח האתר, אחסון החומרים ויצירת המשך התשתית לשידורים החיים.

מוזמנים/ות לתרום מרוחב לבכם/ן: https://www.weact.live/websitedevcontpaybox

 
 
 
תם עידן הצנזורה - "אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותי"
חברים וחברות יקרים/ות!
לפי מה שנראה כרגע זמננו כאן קצוב!
הצנזורה וסתימת הפיות ברשתות החברתיות מגבירה את הקצב, האפשרות כי הרשתות הגדולות יחסמו/יקרסו בקרוב והעובדה כי יוטיוב מחקו לנו את הערוץ באחת, מקדמת את כולנו לשלב הבא של השחרור.
חשוב להצטרף מהיום:
https://www.weact.live/signup
כך נמשיך יחד בהפצת הידע
יקר הערך עבור כולם, נמשיך וננגיש כלים מעשיים ואי של שפיות ללא איומים ובריונות.
באנו לעשות יחד!
אנו רואים את המעבר כהזדמנות משותפת, לוקחים אחריות, מצטרפים ומפיצים
התעוררנו ואנחנו לא חוזרים לישון!
אמת מארץ תצמח
אוהבים אתכם/ן
שמחים ללכת את הדרך יחד
תודה מעומק הלב

 

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית