דוקטור אנדרו וויקפילד גרם למהומה לא קטנה לפני כשנתיים אחרי שתוצאות מחקר מדעי שערך הוכיחו קשר אפשרי בין חיסונים לאוטיזם.המחקר פורסם במגזין רפואה נחשב וזרקורים החלו להאיר על קשר השתיקה ארוך השנים ועל נסיונות ההתחמקות של הממסד הרפואי ותאגידי התרופות מאחריות למגיפת האוטיזם שכיום מכה בילד אחד מתוך 60 בארהב.לאחר מספר שבועות הופיע לפתע עיתונאי שטען שמחקרו של דוקטור וויקפילד הוא הונאה ושלמעשה הנתונים שפירסם במחקר שוכתבו ושהתוצאות אינן מדעיות.דוקטור וויקפילד איבד בן רגע קריירה מקצועית מזהירה בת עשרות שנים, המגזין שפירסם את המחקר שלו פרסם התנצלות פומבית והסיר את המחקר מרשומותיו ומנהלי חברות התרופות יכלו לנשום לרווחה. שוב אפשר לשקר לציבור.למרות המכה המקצועית שחטף, דוקטור וויקפילד המשיך להגן על תוצאות המחקר ונחישותו לחשוף את ההשפעה שיש לחיסונים על בריאות ילדינו רק התחזקה.בהרצאה שלפניכם מגן דוקטור וויקפילד על המחקר שלו ומחזיר את הכדור לידיים שלכם, ההורים.האם תמשיכו להאמין לתעמולה הממשלתית ולדבריהם המרגיעים של הרופאים ותאגידי התרופות או שתתחילו לחקור מה בדיוק מוכנס לילדים שלכם והאם אכן החיסונים בטוחים לשימוש כפי שרוצים שתחשבו.הרצאה חשובה מאין כמוה.בקרו באתר החדשות אמת אחרת לעוד מידע חשוב שלא מספרים לכם:http://www.emetaheret.org.il - World Conspiracy - 1652StopTheCrime

אנדרו וויקפילד מגן על המחקר שלו - חיסונים ואוטיזם

אנדרו וויקפילד מגן על המחקר שלו - חיסונים ואוטיזם

StopTheCrime Photo
StopTheCrime
12 months
65 Views
0 0
Category:
Description:
דוקטור אנדרו וויקפילד גרם למהומה לא קטנה לפני כשנתיים אחרי שתוצאות מחקר מדעי שערך הוכיחו קשר אפשרי בין חיסונים לאוטיזם.

המחקר פורסם במגזין רפואה נחשב וזרקורים החלו להאיר על קשר השתיקה ארוך השנים ועל נסיונות ההתחמקות של הממסד הרפואי ותאגידי התרופות מאחריות למגיפת האוטיזם שכיום מכה בילד אחד מתוך 60 בארה"ב.

לאחר מספר שבועות הופיע לפתע עיתונאי שטען שמחקרו של דוקטור וויקפילד הוא הונאה ושלמעשה הנתונים שפירסם במחקר שוכתבו ושהתוצאות אינן מדעיות.

דוקטור וויקפילד איבד בן רגע קריירה מקצועית מזהירה בת עשרות שנים, המגזין שפירסם את המחקר שלו פרסם התנצלות פומבית והסיר את המחקר מרשומותיו ומנהלי חברות התרופות יכלו לנשום לרווחה. שוב אפשר לשקר לציבור.

למרות המכה המקצועית שחטף, דוקטור וויקפילד המשיך להגן על תוצאות המחקר ונחישותו לחשוף את ההשפעה שיש לחיסונים על בריאות ילדינו רק התחזקה.

בהרצאה שלפניכם מגן דוקטור וויקפילד על המחקר שלו ומחזיר את הכדור לידיים שלכם, ההורים.

האם תמשיכו להאמין לתעמולה הממשלתית ולדבריהם המרגיעים של הרופאים ותאגידי התרופות או שתתחילו לחקור מה בדיוק מוכנס לילדים שלכם והאם אכן החיסונים בטוחים לשימוש כפי שרוצים שתחשבו.

הרצאה חשובה מאין כמוה.

בקרו באתר החדשות "אמת אחרת" לעוד מידע חשוב שלא מספרים לכם:
http://www.emetaheret.org.il

Comments:

Comment
Up Next Autoplay